allscores.club - Чемпіонат Хорватії з футболу , Друга.НЛ 2022/2023, Регулярний сезон
    
  Хорватія        

  
ХНЛ
Прва.НЛ
 Друга.НЛ
Регулярний сезон
Кубок
Суперкубок



робить прогнози на матчі англійської прем'єр-ліги




Чемпіонат Хорватії з футболу , Друга.НЛ 2022/2023 >> Регулярний сезон



 Результати:Останні УсеПо місяцяхПо турах

701.10.2022Б'єловарДуго Село4:1 (2:0)  
701.10.2022БелищеТрнє Загреб3:0 (1:0)  
701.10.2022Марсонія Славонський БродГробничан Чавле1:0 (1:0)  
701.10.2022Ядран Лука ПлочеЗагорець Крапина5:1 (3:1)  
730.09.2022Зриньські Юр'євацьХрваце2:3 (1:2)  
730.09.2022Меджимур'є ЧаковецьОсієк 20:3 (0:1)  

624.09.2022Гробничан ЧавлеЯдран Лука Плоче0:1 (0:0)  
624.09.2022Дуго СелоСесвете0:2 (0:0)  
624.09.2022Загорець КрапинаМеджимур'є Чаковець1:1 (1:0)  
624.09.2022Младость ЖдраловіБелище2:0 (1:0)  
624.09.2022Осієк 2Зриньські Юр'єваць4:2 (2:0)  
624.09.2022Трнє ЗагребОпатія2:0 (0:0)  
624.09.2022ХрвацеБ'єловар0:3 (0:1)  
624.09.2022Ядран ПоречМарсонія Славонський Брод3:2 (1:2)  

518.09.2022Ядран Лука ПлочеЯдран Пореч3:1 (3:0)  
517.09.2022БелищеСесвете0:1 (0:0)  
517.09.2022Марсонія Славонський БродТрнє Загреб4:2 (2:0)  
517.09.2022ХрвацеДуго Село0:3 (0:1)  
516.09.2022Б'єловарОсієк 23:1 (2:0)  
516.09.2022Зриньські Юр'євацьЗагорець Крапина3:0 (2:0)  
516.09.2022Меджимур'є ЧаковецьГробничан Чавле0:2 (0:0)  
516.09.2022ОпатіяМладость Ждралові1:1 (0:0)  

410.09.2022Гробничан ЧавлеЗриньські Юр'єваць0:3 (0:0)  
410.09.2022Дуго СелоБелище0:1 (0:1)  
410.09.2022Загорець КрапинаБ'єловар3:1 (0:0)  
410.09.2022Младость ЖдраловіМарсонія Славонський Брод2:1 (2:1)  
410.09.2022Осієк 2Хрваце0:0 (0:0)  
410.09.2022Трнє ЗагребЯдран Лука Плоче0:0 (0:0)  
410.09.2022Ядран ПоречМеджимур'є Чаковець6:0 (3:0)  
409.09.2022СесветеОпатія1:1 (1:0)  

304.09.2022Осієк 2Дуго Село0:2 (0:1)  
303.09.2022Б'єловарГробничан Чавле4:1 (2:0)  
303.09.2022Марсонія Славонський БродСесвете0:2 (0:1)  
303.09.2022Меджимур'є ЧаковецьТрнє Загреб1:1 (0:1)  
303.09.2022ОпатіяБелище1:1 (1:0)  
303.09.2022ХрвацеЗагорець Крапина2:0 (1:0)  
303.09.2022Ядран Лука ПлочеМладость Ждралові2:1 (2:1)  
303.09.2022Ядран ПоречЗриньські Юр'єваць1:2 (0:1)  

227.08.2022БелищеМарсонія Славонський Брод2:0 (0:0)  
227.08.2022Гробничан ЧавлеХрваце0:0 (0:0)  
227.08.2022Дуго СелоОпатія2:1 (1:1)  
227.08.2022Младость ЖдраловіМеджимур'є Чаковець2:0 (1:0)  
227.08.2022Ядран ПоречБ'єловар1:1 (1:0)  
226.08.2022Загорець КрапинаОсієк 23:1 (2:1)  
226.08.2022Зриньські Юр'євацьТрнє Загреб0:0 (0:0)  
226.08.2022СесветеЯдран Лука Плоче0:1 (0:1)  

120.08.2022Б'єловарТрнє Загреб3:1 (1:1)  
120.08.2022Загорець КрапинаДуго Село1:1 (1:1)  
120.08.2022Марсонія Славонський БродОпатія1:1 (1:0)  
120.08.2022Осієк 2Гробничан Чавле3:1 (0:1)  
120.08.2022ХрвацеЯдран Пореч4:3 (0:1)  
120.08.2022Ядран Лука ПлочеБелище3:1 (1:1)  
119.08.2022Зриньські Юр'євацьМладость Ждралові0:0 (0:0)  
119.08.2022Меджимур'є ЧаковецьСесвете2:2 (1:0)  




 Таблиця: загальнавдомаНа виїздіРозширенаСтатистика
 Командаивнп м ро форма 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1  Ядран.ЛП 7 6 1 0 154 +11 19 в в в н в в 6 1 4 3 4 3 3 4 1 6 1 6
2  Б'єловар 7 5 1 1 198 +11 16 в в в п в н 7 0 7 0 6 1 5 2 2 5 0 7
3  Юр'єваць 7 3 2 2 128 +4 11 п п в в в н 5 2 5 2 5 2 2 5 2 5 1 6
4  Сесвете 6 3 2 1 84 +4 11 в в н в п н 6 0 4 2 1 5 1 5 0 6 0 6
5  Ждралові 6 3 2 1 84 +4 11 в н в п в н 5 1 5 1 2 4 0 6 0 6 0 6
6  Хрваце 7 3 2 2 911 -2 11 в п п н в н 5 2 5 2 4 3 2 5 2 5 1 6
7  Осієк.2 7 3 1 3 1211 +1 10 в в п н п п 6 1 6 1 5 2 4 3 1 6 1 6
8  Белище 7 3 1 3 87 +1 10 в п п в н в 7 0 5 2 2 5 1 6 0 7 0 7
9  Дуго.Село 7 3 1 3 99  0 10 п п в п в в 7 0 6 1 3 4 1 6 1 6 0 7
10  Загорець 7 2 2 3 914 -5 8 п н п в п в 7 0 7 0 4 3 3 4 1 6 1 6
11  Ядран.П 6 2 1 3 1512 +3 7 в п в п н п 6 0 6 0 5 1 4 2 3 3 2 4
12  Марсонія 7 2 1 4 912 -3 7 в п в п п п 7 0 6 1 3 4 2 5 2 5 1 6
13  Трнє 7 1 3 3 611 -5 6 п в п н н н 5 2 5 2 3 4 2 5 1 6 1 6
14  Опатія 6 0 4 2 58 -3 4 п н н н п н 6 0 6 0 1 5 0 6 0 6 0 6
15  Гробничан 7 1 1 5 412 -8 4 п п в п п н 6 1 4 3 3 4 2 5 1 6 0 7
16  Меджимур'є 7 0 3 4 417 -13 3 п н п п н п 7 0 7 0 3 4 2 5 1 6 1 6
Підвищення  
Перехідні Д2/Д3  
Перехідні Д3/Д4  
Вибуття  




 Календар:Найближчий ВесьПо місяцяхПо турах

704.10.2022СесветеМладость Ждралові
705.10.2022ОпатіяЯдран Пореч

808.10.2022Б'єловарЗриньські Юр'єваць
808.10.2022Гробничан ЧавлеОпатія
808.10.2022Дуго СелоМладость Ждралові
808.10.2022Загорець КрапинаМарсонія Славонський Брод
808.10.2022Осієк 2Ядран Лука Плоче
808.10.2022Трнє ЗагребСесвете
808.10.2022ХрвацеМеджимур'є Чаковець
808.10.2022Ядран ПоречБелище

914.10.2022Зриньські Юр'євацьДуго Село
914.10.2022ОпатіяЗагорець Крапина
914.10.2022СесветеЯдран Пореч
915.10.2022БелищеГробничан Чавле
915.10.2022Марсонія Славонський БродОсієк 2
915.10.2022Меджимур'є ЧаковецьБ'єловар
915.10.2022Младость ЖдраловіТрнє Загреб
915.10.2022Ядран Лука ПлочеХрваце

1021.10.2022Зриньські Юр'євацьМеджимур'є Чаковець
1022.10.2022Б'єловарЯдран Лука Плоче
1022.10.2022Гробничан ЧавлеСесвете
1022.10.2022Дуго СелоТрнє Загреб
1022.10.2022Загорець КрапинаБелище
1022.10.2022Осієк 2Опатія
1022.10.2022ХрвацеМарсонія Славонський Брод
1022.10.2022Ядран ПоречМладость Ждралові

1128.10.2022Меджимур'є ЧаковецьДуго Село
1128.10.2022ОпатіяХрваце
1128.10.2022СесветеЗагорець Крапина
1129.10.2022БелищеОсієк 2
1129.10.2022Марсонія Славонський БродБ'єловар
1129.10.2022Младость ЖдраловіГробничан Чавле
1129.10.2022Трнє ЗагребЯдран Пореч
1129.10.2022Ядран Лука ПлочеЗриньські Юр'єваць

1204.11.2022Зриньські Юр'євацьМарсонія Славонський Брод
1204.11.2022Меджимур'є ЧаковецьЯдран Лука Плоче
1205.11.2022Б'єловарОпатія
1205.11.2022Гробничан ЧавлеТрнє Загреб
1205.11.2022Дуго СелоЯдран Пореч
1205.11.2022Загорець КрапинаМладость Ждралові
1205.11.2022Осієк 2Сесвете
1205.11.2022ХрвацеБелище

1311.11.2022ОпатіяЗриньські Юр'єваць
1311.11.2022СесветеХрваце
1312.11.2022БелищеБ'єловар
1312.11.2022Марсонія Славонський БродМеджимур'є Чаковець
1312.11.2022Младость ЖдраловіОсієк 2
1312.11.2022Трнє ЗагребЗагорець Крапина
1312.11.2022Ядран Лука ПлочеДуго Село
1312.11.2022Ядран ПоречГробничан Чавле

1418.11.2022Зриньські Юр'євацьБелище
1418.11.2022Меджимур'є ЧаковецьОпатія
1419.11.2022Б'єловарСесвете
1419.11.2022Дуго СелоГробничан Чавле
1419.11.2022Загорець КрапинаЯдран Пореч
1419.11.2022Осієк 2Трнє Загреб
1419.11.2022ХрвацеМладость Ждралові
1419.11.2022Ядран Лука ПлочеМарсонія Славонський Брод

1525.11.2022ОпатіяЯдран Лука Плоче
1525.11.2022СесветеЗриньські Юр'єваць
1526.11.2022БелищеМеджимур'є Чаковець
1526.11.2022Гробничан ЧавлеЗагорець Крапина
1526.11.2022Марсонія Славонський БродДуго Село
1526.11.2022Младость ЖдраловіБ'єловар
1526.11.2022Трнє ЗагребХрваце
1526.11.2022Ядран ПоречОсієк 2

1624.02.2023ОпатіяМарсонія Славонський Брод
1624.02.2023СесветеМеджимур'є Чаковець
1625.02.2023БелищеЯдран Лука Плоче
1625.02.2023Гробничан ЧавлеОсієк 2
1625.02.2023Дуго СелоЗагорець Крапина
1625.02.2023Младость ЖдраловіЗриньські Юр'єваць
1625.02.2023Трнє ЗагребБ'єловар
1625.02.2023Ядран ПоречХрваце

1703.03.2023Меджимур'є ЧаковецьМладость Ждралові
1703.03.2023ОпатіяДуго Село
1704.03.2023Б'єловарЯдран Пореч
1704.03.2023Марсонія Славонський БродБелище
1704.03.2023Осієк 2Загорець Крапина
1704.03.2023Трнє ЗагребЗриньські Юр'єваць
1704.03.2023ХрвацеГробничан Чавле
1704.03.2023Ядран Лука ПлочеСесвете

1810.03.2023Зриньські Юр'євацьЯдран Пореч
1810.03.2023СесветеМарсонія Славонський Брод
1811.03.2023БелищеОпатія
1811.03.2023Гробничан ЧавлеБ'єловар
1811.03.2023Дуго СелоОсієк 2
1811.03.2023Загорець КрапинаХрваце
1811.03.2023Младость ЖдраловіЯдран Лука Плоче
1811.03.2023Трнє ЗагребМеджимур'є Чаковець

1917.03.2023Зриньські Юр'євацьГробничан Чавле
1917.03.2023Меджимур'є ЧаковецьЯдран Пореч
1917.03.2023ОпатіяСесвете
1918.03.2023Б'єловарЗагорець Крапина
1918.03.2023БелищеДуго Село
1918.03.2023Марсонія Славонський БродМладость Ждралові
1918.03.2023ХрвацеОсієк 2
1918.03.2023Ядран Лука ПлочеТрнє Загреб

2024.03.2023СесветеБелище
2025.03.2023Гробничан ЧавлеМеджимур'є Чаковець
2025.03.2023Дуго СелоХрваце
2025.03.2023Загорець КрапинаЗриньські Юр'єваць
2025.03.2023Младость ЖдраловіОпатія
2025.03.2023Осієк 2Б'єловар
2025.03.2023Трнє ЗагребМарсонія Славонський Брод
2025.03.2023Ядран ПоречЯдран Лука Плоче

2131.03.2023Зриньські Юр'євацьОсієк 2
2131.03.2023Меджимур'є ЧаковецьЗагорець Крапина
2131.03.2023ОпатіяТрнє Загреб
2131.03.2023СесветеДуго Село
2101.04.2023Б'єловарХрваце
2101.04.2023БелищеМладость Ждралові
2101.04.2023Марсонія Славонський БродЯдран Пореч
2101.04.2023Ядран Лука ПлочеГробничан Чавле

2208.04.2023Гробничан ЧавлеМарсонія Славонський Брод
2208.04.2023Дуго СелоБ'єловар
2208.04.2023Загорець КрапинаЯдран Лука Плоче
2208.04.2023Младость ЖдраловіСесвете
2208.04.2023Осієк 2Меджимур'є Чаковець
2208.04.2023Трнє ЗагребБелище
2208.04.2023ХрвацеЗриньські Юр'єваць
2208.04.2023Ядран ПоречОпатія

2314.04.2023Зриньські Юр'євацьБ'єловар
2314.04.2023Меджимур'є ЧаковецьХрваце
2314.04.2023ОпатіяГробничан Чавле
2314.04.2023СесветеТрнє Загреб
2315.04.2023БелищеЯдран Пореч
2315.04.2023Марсонія Славонський БродЗагорець Крапина
2315.04.2023Младость ЖдраловіДуго Село
2315.04.2023Ядран Лука ПлочеОсієк 2

2422.04.2023Б'єловарМеджимур'є Чаковець
2422.04.2023Гробничан ЧавлеБелище
2422.04.2023Дуго СелоЗриньські Юр'єваць
2422.04.2023Загорець КрапинаОпатія
2422.04.2023Осієк 2Марсонія Славонський Брод
2422.04.2023Трнє ЗагребМладость Ждралові
2422.04.2023ХрвацеЯдран Лука Плоче
2422.04.2023Ядран ПоречСесвете

2528.04.2023Меджимур'є ЧаковецьЗриньські Юр'єваць
2528.04.2023ОпатіяОсієк 2
2528.04.2023СесветеГробничан Чавле
2529.04.2023БелищеЗагорець Крапина
2529.04.2023Марсонія Славонський БродХрваце
2529.04.2023Младость ЖдраловіЯдран Пореч
2529.04.2023Трнє ЗагребДуго Село
2529.04.2023Ядран Лука ПлочеБ'єловар

2605.05.2023Зриньські Юр'євацьЯдран Лука Плоче
2606.05.2023Б'єловарМарсонія Славонський Брод
2606.05.2023Гробничан ЧавлеМладость Ждралові
2606.05.2023Дуго СелоМеджимур'є Чаковець
2606.05.2023Загорець КрапинаСесвете
2606.05.2023Осієк 2Белище
2606.05.2023ХрвацеОпатія
2606.05.2023Ядран ПоречТрнє Загреб

2712.05.2023ОпатіяБ'єловар
2712.05.2023СесветеОсієк 2
2713.05.2023БелищеХрваце
2713.05.2023Марсонія Славонський БродЗриньські Юр'єваць
2713.05.2023Младость ЖдраловіЗагорець Крапина
2713.05.2023Трнє ЗагребГробничан Чавле
2713.05.2023Ядран Лука ПлочеМеджимур'є Чаковець
2713.05.2023Ядран ПоречДуго Село

2819.05.2023Зриньські Юр'євацьОпатія
2819.05.2023Меджимур'є ЧаковецьМарсонія Славонський Брод
2820.05.2023Б'єловарБелище
2820.05.2023Гробничан ЧавлеЯдран Пореч
2820.05.2023Дуго СелоЯдран Лука Плоче
2820.05.2023Загорець КрапинаТрнє Загреб
2820.05.2023Осієк 2Младость Ждралові
2820.05.2023ХрвацеСесвете

2926.05.2023ОпатіяМеджимур'є Чаковець
2926.05.2023СесветеБ'єловар
2927.05.2023БелищеЗриньські Юр'єваць
2927.05.2023Гробничан ЧавлеДуго Село
2927.05.2023Марсонія Славонський БродЯдран Лука Плоче
2927.05.2023Младость ЖдраловіХрваце
2927.05.2023Трнє ЗагребОсієк 2
2927.05.2023Ядран ПоречЗагорець Крапина

3003.06.2023Б'єловарМладость Ждралові
3003.06.2023Дуго СелоМарсонія Славонський Брод
3003.06.2023Загорець КрапинаГробничан Чавле
3003.06.2023Зриньські Юр'євацьСесвете
3003.06.2023Меджимур'є ЧаковецьБелище
3003.06.2023Осієк 2Ядран Пореч
3003.06.2023ХрвацеТрнє Загреб
3003.06.2023Ядран Лука ПлочеОпатія



..