allscores.club - Чемпіонат Албанії з футболу , Перший.дивізіон 2022/2023, Регулярний сезон
    
  Албанія        

  
Суперліга
 Перший.дивізіон
Регулярний сезон
Кубок
Суперкубок



робить прогнози на матчі англійської прем'єр-ліги




Чемпіонат Албанії з футболу , Перший.дивізіон 2022/2023 >> Регулярний сезон



 Результати:Останні УсеПо місяцяхПо турах

401.10.2022Аполонія ФієріЛюшня3:0 (1:0)  
401.10.2022Бесіледя ЛежаТарбуні Пука2:3 (2:2)  
401.10.2022Корабі ПешкопіяТурбіна Церрік2:1 (1:0)  
401.10.2022Луз-і-Фогель КФСкендербеу Корча1:2 (1:0)  
401.10.2022Фламуртарі ВльораБеса Кавая2:0 (2:0)  

125.09.2022ЛюшняБуррель1:1 (0:0)  

319.09.2022Беса КаваяАполонія Фієрі2:1 (0:1)  
318.09.2022Динамо ТиранаБуррель5:0 (2:0)  
318.09.2022Оріку ОрікумСкендербеу Корча1:0 (0:0)  
317.09.2022Корабі ПешкопіяЛуз-і-Фогель КФ2:0 (2:0)  
317.09.2022ЛюшняБесіледя Лежа3:2 (2:2)  
317.09.2022Тарбуні ПукаТоморі Берат2:1 (0:0)  
317.09.2022Турбіна ЦеррікФламуртарі Вльора0:3 (0:1)  

211.09.2022Скендербеу КорчаДинамо Тирана0:0 (0:0)  
210.09.2022Аполонія ФієріТурбіна Церрік5:2 (3:1)  
210.09.2022Бесіледя ЛежаБеса Кавая2:1 (1:1)  
210.09.2022БуррельТарбуні Пука1:1 (1:0)  
210.09.2022Луз-і-Фогель КФОріку Орікум1:1 (0:0)  
210.09.2022Томорі БератЛюшня2:1 (1:1)  
210.09.2022Фламуртарі ВльораКорабі Пешкопія1:1 (0:0)  

104.09.2022Динамо ТиранаОріку Орікум2:0 (1:0)  
103.09.2022Беса КаваяТоморі Берат0:0 (0:0)  
103.09.2022Корабі ПешкопіяАполонія Фієрі0:0 (0:0)  
103.09.2022Тарбуні ПукаСкендербеу Корча1:1 (1:1)  
103.09.2022Турбіна ЦеррікБесіледя Лежа0:0 (0:0)  
103.09.2022Фламуртарі ВльораЛуз-і-Фогель КФ1:2 (0:0)  




 Таблиця: загальнавдомаНа виїздіРозширенаСтатистика
 Командаивнп м ро форма 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1  Корабі 4 2 2 0 52 +3 8 в в н н 3 1 3 1 1 3 0 4 0 4 0 4
2  Тарбуні 4 2 2 0 75 +2 8 в в н н 4 0 4 0 2 2 1 3 1 3 0 4
3  Д.Тирана 3 2 1 0 70 +7 7 в н в 2 1 2 1 1 2 1 2 1 2 0 3
4  Аполонія 4 2 1 1 94 +5 7 в п в н 3 1 3 1 3 1 1 3 1 3 1 3
5  Фламуртарі 4 2 1 1 73 +4 7 в в н п 4 0 4 0 2 2 0 4 0 4 0 4
6  Скендербеу 4 1 2 1 33  0 5 в п н н 3 1 2 2 1 3 0 4 0 4 0 4
7  Томорі 3 1 1 1 33  0 4 п в н 2 1 2 1 2 1 0 3 0 3 0 3
8  Бесіледя 4 1 1 2 67 -1 4 п п в н 3 1 3 1 3 1 2 2 2 2 0 4
9  Люшня 4 1 1 2 58 -3 4 п н в п 4 0 4 0 3 1 1 3 1 3 0 4
10  Оріку 3 1 1 1 23 -1 4 в н п 3 0 2 1 0 3 0 3 0 3 0 3
11  Луз-і-Фогель 4 1 1 2 46 -2 4 п п н в 4 0 4 0 2 2 0 4 0 4 0 4
12  Беса 4 1 1 2 35 -2 4 п в п н 3 1 3 1 2 2 0 4 0 4 0 4
13  Буррель 3 0 2 1 27 -5 2 н п н 3 0 3 0 1 2 1 2 1 2 0 3
14  Турбіна Ц. 4 0 1 3 310 -7 1 п п п н 3 1 3 1 3 1 1 3 1 3 1 3
Підвищення  
Плей-офф  
Перехідні Д2/Д3  
Вибуття  




 Календар:Найближчий ВесьПо місяцяхПо турах

402.10.2022БуррельОріку Орікум
402.10.2022Томорі БератДинамо Тирана

508.10.2022Беса КаваяКорабі Пешкопія
508.10.2022Динамо ТиранаБесіледя Лежа
508.10.2022ЛюшняФламуртарі Вльора
508.10.2022Оріку ОрікумТоморі Берат
508.10.2022Скендербеу КорчаБуррель
508.10.2022Тарбуні ПукаАполонія Фієрі
508.10.2022Турбіна ЦеррікЛуз-і-Фогель КФ

615.10.2022Аполонія ФієріДинамо Тирана
615.10.2022Бесіледя ЛежаОріку Орікум
615.10.2022Корабі ПешкопіяЛюшня
615.10.2022Луз-і-Фогель КФБуррель
615.10.2022Томорі БератСкендербеу Корча
615.10.2022Турбіна ЦеррікБеса Кавая
615.10.2022Фламуртарі ВльораТарбуні Пука

722.10.2022Беса КаваяЛуз-і-Фогель КФ
722.10.2022БуррельТоморі Берат
722.10.2022Динамо ТиранаФламуртарі Вльора
722.10.2022ЛюшняТурбіна Церрік
722.10.2022Оріку ОрікумАполонія Фієрі
722.10.2022Скендербеу КорчаБесіледя Лежа
722.10.2022Тарбуні ПукаКорабі Пешкопія

829.10.2022Аполонія ФієріСкендербеу Корча
829.10.2022Бесіледя ЛежаБуррель
829.10.2022Беса КаваяЛюшня
829.10.2022Корабі ПешкопіяДинамо Тирана
829.10.2022Луз-і-Фогель КФТоморі Берат
829.10.2022Турбіна ЦеррікТарбуні Пука
829.10.2022Фламуртарі ВльораОріку Орікум

906.11.2022БуррельАполонія Фієрі
906.11.2022Динамо ТиранаТурбіна Церрік
906.11.2022ЛюшняЛуз-і-Фогель КФ
906.11.2022Оріку ОрікумКорабі Пешкопія
906.11.2022Скендербеу КорчаФламуртарі Вльора
906.11.2022Тарбуні ПукаБеса Кавая
906.11.2022Томорі БератБесіледя Лежа

1012.11.2022Аполонія ФієріТоморі Берат
1012.11.2022Беса КаваяДинамо Тирана
1012.11.2022Корабі ПешкопіяСкендербеу Корча
1012.11.2022Луз-і-Фогель КФБесіледя Лежа
1012.11.2022ЛюшняТарбуні Пука
1012.11.2022Турбіна ЦеррікОріку Орікум
1012.11.2022Фламуртарі ВльораБуррель

1111.12.2022Бесіледя ЛежаАполонія Фієрі
1111.12.2022БуррельКорабі Пешкопія
1111.12.2022Динамо ТиранаЛюшня
1111.12.2022Оріку ОрікумБеса Кавая
1111.12.2022Скендербеу КорчаТурбіна Церрік
1111.12.2022Тарбуні ПукаЛуз-і-Фогель КФ
1111.12.2022Томорі БератФламуртарі Вльора

1221.12.2022Беса КаваяСкендербеу Корча
1221.12.2022Корабі ПешкопіяТоморі Берат
1221.12.2022Луз-і-Фогель КФАполонія Фієрі
1221.12.2022ЛюшняОріку Орікум
1221.12.2022Тарбуні ПукаДинамо Тирана
1221.12.2022Турбіна ЦеррікБуррель
1221.12.2022Фламуртарі ВльораБесіледя Лежа

1328.12.2022Аполонія ФієріФламуртарі Вльора
1328.12.2022Бесіледя ЛежаКорабі Пешкопія
1328.12.2022БуррельБеса Кавая
1328.12.2022Динамо ТиранаЛуз-і-Фогель КФ
1328.12.2022Оріку ОрікумТарбуні Пука
1328.12.2022Скендербеу КорчаЛюшня
1328.12.2022Томорі БератТурбіна Церрік

1428.01.2023Аполонія ФієріКорабі Пешкопія
1428.01.2023Бесіледя ЛежаТурбіна Церрік
1428.01.2023БуррельЛюшня
1428.01.2023Луз-і-Фогель КФФламуртарі Вльора
1428.01.2023Оріку ОрікумДинамо Тирана
1428.01.2023Скендербеу КорчаТарбуні Пука
1428.01.2023Томорі БератБеса Кавая

1504.02.2023Беса КаваяБесіледя Лежа
1504.02.2023Динамо ТиранаСкендербеу Корча
1504.02.2023Корабі ПешкопіяФламуртарі Вльора
1504.02.2023ЛюшняТоморі Берат
1504.02.2023Оріку ОрікумЛуз-і-Фогель КФ
1504.02.2023Тарбуні ПукаБуррель
1504.02.2023Турбіна ЦеррікАполонія Фієрі

1611.02.2023Аполонія ФієріБеса Кавая
1611.02.2023Бесіледя ЛежаЛюшня
1611.02.2023БуррельДинамо Тирана
1611.02.2023Луз-і-Фогель КФКорабі Пешкопія
1611.02.2023Скендербеу КорчаОріку Орікум
1611.02.2023Томорі БератТарбуні Пука
1611.02.2023Фламуртарі ВльораТурбіна Церрік

1718.02.2023Беса КаваяФламуртарі Вльора
1718.02.2023Динамо ТиранаТоморі Берат
1718.02.2023ЛюшняАполонія Фієрі
1718.02.2023Оріку ОрікумБуррель
1718.02.2023Скендербеу КорчаЛуз-і-Фогель КФ
1718.02.2023Тарбуні ПукаБесіледя Лежа
1718.02.2023Турбіна ЦеррікКорабі Пешкопія

1825.02.2023Аполонія ФієріТарбуні Пука
1825.02.2023Бесіледя ЛежаДинамо Тирана
1825.02.2023БуррельСкендербеу Корча
1825.02.2023Корабі ПешкопіяБеса Кавая
1825.02.2023Луз-і-Фогель КФТурбіна Церрік
1825.02.2023Томорі БератОріку Орікум
1825.02.2023Фламуртарі ВльораЛюшня

1904.03.2023Беса КаваяТурбіна Церрік
1904.03.2023БуррельЛуз-і-Фогель КФ
1904.03.2023Динамо ТиранаАполонія Фієрі
1904.03.2023ЛюшняКорабі Пешкопія
1904.03.2023Оріку ОрікумБесіледя Лежа
1904.03.2023Скендербеу КорчаТоморі Берат
1904.03.2023Тарбуні ПукаФламуртарі Вльора

2011.03.2023Аполонія ФієріОріку Орікум
2011.03.2023Бесіледя ЛежаСкендербеу Корча
2011.03.2023Корабі ПешкопіяТарбуні Пука
2011.03.2023Луз-і-Фогель КФБеса Кавая
2011.03.2023Томорі БератБуррель
2011.03.2023Турбіна ЦеррікЛюшня
2011.03.2023Фламуртарі ВльораДинамо Тирана

2118.03.2023БуррельБесіледя Лежа
2118.03.2023Динамо ТиранаКорабі Пешкопія
2118.03.2023ЛюшняБеса Кавая
2118.03.2023Оріку ОрікумФламуртарі Вльора
2118.03.2023Скендербеу КорчаАполонія Фієрі
2118.03.2023Тарбуні ПукаТурбіна Церрік
2118.03.2023Томорі БератЛуз-і-Фогель КФ

2201.04.2023Аполонія ФієріБуррель
2201.04.2023Бесіледя ЛежаТоморі Берат
2201.04.2023Беса КаваяТарбуні Пука
2201.04.2023Корабі ПешкопіяОріку Орікум
2201.04.2023Луз-і-Фогель КФЛюшня
2201.04.2023Турбіна ЦеррікДинамо Тирана
2201.04.2023Фламуртарі ВльораСкендербеу Корча

2308.04.2023Бесіледя ЛежаЛуз-і-Фогель КФ
2308.04.2023БуррельФламуртарі Вльора
2308.04.2023Динамо ТиранаБеса Кавая
2308.04.2023Оріку ОрікумТурбіна Церрік
2308.04.2023Скендербеу КорчаКорабі Пешкопія
2308.04.2023Тарбуні ПукаЛюшня
2308.04.2023Томорі БератАполонія Фієрі

2415.04.2023Аполонія ФієріБесіледя Лежа
2415.04.2023Беса КаваяОріку Орікум
2415.04.2023Корабі ПешкопіяБуррель
2415.04.2023Луз-і-Фогель КФТарбуні Пука
2415.04.2023ЛюшняДинамо Тирана
2415.04.2023Турбіна ЦеррікСкендербеу Корча
2415.04.2023Фламуртарі ВльораТоморі Берат

2522.04.2023Аполонія ФієріЛуз-і-Фогель КФ
2522.04.2023Бесіледя ЛежаФламуртарі Вльора
2522.04.2023БуррельТурбіна Церрік
2522.04.2023Динамо ТиранаТарбуні Пука
2522.04.2023Оріку ОрікумЛюшня
2522.04.2023Скендербеу КорчаБеса Кавая
2522.04.2023Томорі БератКорабі Пешкопія

2606.05.2023Беса КаваяБуррель
2606.05.2023Корабі ПешкопіяБесіледя Лежа
2606.05.2023Луз-і-Фогель КФДинамо Тирана
2606.05.2023ЛюшняСкендербеу Корча
2606.05.2023Тарбуні ПукаОріку Орікум
2606.05.2023Турбіна ЦеррікТоморі Берат
2606.05.2023Фламуртарі ВльораАполонія Фієрі



..