allscores.club - Чемпіонат Швеції з футболу , Супереттан 2023, Регулярний сезон
    
  Швеція        

  
Аллсвенскан
 Супереттан
Регулярний сезон
Дивізіон.1
Дивізіон.2
Кубок
Суперкубок



робить прогнози на матчі англійської прем'єр-ліги




Чемпіонат Швеції з футболу , Супереттан 2023 >> Регулярний сезон





 Таблиця: загальнавдомаНа виїздіРозширенаСтатистика
 Командаивнп м ро форма 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1  Браге 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Ефле 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Ландскруна 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  ГАІС 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Ескільстуна АФК 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Еребру СК 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Естерс 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Вестерос 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9  Утсіктенс 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10  Треллеборг 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11  Сундсвалль 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12  Естерсунд 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13  Ергрюте 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14  Єнчепінг Седра 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15  Гельсінгборг 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16  Шевде АІК 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Підвищення  
Перехідні Д1/Д2  
Перехідні Д2/Д3  
Вибуття  




 Календар:Найближчий ВесьПо місяцяхПо турах

101.04.2023Єнчепінг Седра ІФЕребру СК
101.04.2023Браге ІК БурленгеВестерос СК
101.04.2023Гельсінгборг ІФЕстерс ІФ Векше
101.04.2023Ергрюте ІС ГетеборгЕскільстуна АФК
101.04.2023Естерсунд ФКГАІС Гетеборг
101.04.2023Сундсвалль ГІФЛандскруна
101.04.2023Треллеборг ФФЕфле
101.04.2023Утсіктенс БК ГетеборгШевде АІК

208.04.2023Вестерос СКЕргрюте ІС Гетеборг
208.04.2023ГАІС ГетеборгБраге ІК Бурленге
208.04.2023Еребру СКЕстерсунд ФК
208.04.2023Ескільстуна АФКСундсвалль ГІФ
208.04.2023Естерс ІФ ВекшеТреллеборг ФФ
208.04.2023ЕфлеГельсінгборг ІФ
208.04.2023ЛандскрунаУтсіктенс БК Гетеборг
208.04.2023Шевде АІКЄнчепінг Седра ІФ

315.04.2023Єнчепінг Седра ІФЕфле
315.04.2023Гельсінгборг ІФВестерос СК
315.04.2023Еребру СКБраге ІК Бурленге
315.04.2023Естерс ІФ ВекшеЕскільстуна АФК
315.04.2023ЛандскрунаШевде АІК
315.04.2023Сундсвалль ГІФЕстерсунд ФК
315.04.2023Треллеборг ФФЕргрюте ІС Гетеборг
315.04.2023Утсіктенс БК ГетеборгГАІС Гетеборг

422.04.2023Браге ІК БурленгеГельсінгборг ІФ
422.04.2023Вестерос СКЕребру СК
422.04.2023ГАІС ГетеборгЛандскруна
422.04.2023Ергрюте ІС ГетеборгЄнчепінг Седра ІФ
422.04.2023Ескільстуна АФКТреллеборг ФФ
422.04.2023Естерсунд ФКШевде АІК
422.04.2023ЕфлеУтсіктенс БК Гетеборг
422.04.2023Сундсвалль ГІФЕстерс ІФ Векше

529.04.2023Єнчепінг Седра ІФВестерос СК
529.04.2023Гельсінгборг ІФГАІС Гетеборг
529.04.2023Еребру СКЕскільстуна АФК
529.04.2023Естерс ІФ ВекшеЕстерсунд ФК
529.04.2023ЛандскрунаЕфле
529.04.2023Треллеборг ФФСундсвалль ГІФ
529.04.2023Утсіктенс БК ГетеборгЕргрюте ІС Гетеборг
529.04.2023Шевде АІКБраге ІК Бурленге

606.05.2023Браге ІК БурленгеСундсвалль ГІФ
606.05.2023ГАІС ГетеборгТреллеборг ФФ
606.05.2023Ергрюте ІС ГетеборгЕстерс ІФ Векше
606.05.2023Ескільстуна АФКУтсіктенс БК Гетеборг
606.05.2023Естерсунд ФКЄнчепінг Седра ІФ
606.05.2023ЕфлеВестерос СК
606.05.2023ЛандскрунаГельсінгборг ІФ
606.05.2023Шевде АІКЕребру СК

713.05.2023Єнчепінг Седра ІФЕскільстуна АФК
713.05.2023Вестерос СКЛандскруна
713.05.2023Еребру СКЕргрюте ІС Гетеборг
713.05.2023Естерс ІФ ВекшеГАІС Гетеборг
713.05.2023ЕфлеШевде АІК
713.05.2023Сундсвалль ГІФГельсінгборг ІФ
713.05.2023Треллеборг ФФЕстерсунд ФК
713.05.2023Утсіктенс БК ГетеборгБраге ІК Бурленге

820.05.2023Браге ІК БурленгеЕфле
820.05.2023Вестерос СКЕстерс ІФ Векше
820.05.2023ГАІС ГетеборгЄнчепінг Седра ІФ
820.05.2023Гельсінгборг ІФУтсіктенс БК Гетеборг
820.05.2023Ергрюте ІС ГетеборгСундсвалль ГІФ
820.05.2023Ескільстуна АФКЕстерсунд ФК
820.05.2023ЛандскрунаЕребру СК
820.05.2023Шевде АІКТреллеборг ФФ

927.05.2023Єнчепінг Седра ІФБраге ІК Бурленге
927.05.2023Ергрюте ІС ГетеборгЕфле
927.05.2023Еребру СКГельсінгборг ІФ
927.05.2023Ескільстуна АФКГАІС Гетеборг
927.05.2023Естерс ІФ ВекшеЛандскруна
927.05.2023Естерсунд ФКУтсіктенс БК Гетеборг
927.05.2023Сундсвалль ГІФШевде АІК
927.05.2023Треллеборг ФФВестерос СК

1031.05.2023Єнчепінг Седра ІФЕстерс ІФ Векше
1031.05.2023Браге ІК БурленгеЕстерсунд ФК
1031.05.2023Вестерос СКЕскільстуна АФК
1031.05.2023ГАІС ГетеборгЕргрюте ІС Гетеборг
1031.05.2023Гельсінгборг ІФШевде АІК
1031.05.2023ЕфлеСундсвалль ГІФ
1031.05.2023ЛандскрунаТреллеборг ФФ
1031.05.2023Утсіктенс БК ГетеборгЕребру СК

1103.06.2023Гельсінгборг ІФЄнчепінг Седра ІФ
1103.06.2023Ергрюте ІС ГетеборгЛандскруна
1103.06.2023Еребру СКЕфле
1103.06.2023Естерс ІФ ВекшеУтсіктенс БК Гетеборг
1103.06.2023Естерсунд ФКВестерос СК
1103.06.2023Сундсвалль ГІФГАІС Гетеборг
1103.06.2023Треллеборг ФФБраге ІК Бурленге
1103.06.2023Шевде АІКЕскільстуна АФК

1210.06.2023Єнчепінг Седра ІФТреллеборг ФФ
1210.06.2023Браге ІК БурленгеЛандскруна
1210.06.2023Вестерос СКШевде АІК
1210.06.2023ГАІС ГетеборгЕребру СК
1210.06.2023Ескільстуна АФКГельсінгборг ІФ
1210.06.2023Естерсунд ФКЕргрюте ІС Гетеборг
1210.06.2023ЕфлеЕстерс ІФ Векше
1210.06.2023Утсіктенс БК ГетеборгСундсвалль ГІФ

1308.07.2023Браге ІК БурленгеЕргрюте ІС Гетеборг
1308.07.2023Гельсінгборг ІФЕстерсунд ФК
1308.07.2023Еребру СКЕстерс ІФ Векше
1308.07.2023ЕфлеЕскільстуна АФК
1308.07.2023ЛандскрунаЄнчепінг Седра ІФ
1308.07.2023Сундсвалль ГІФВестерос СК
1308.07.2023Треллеборг ФФУтсіктенс БК Гетеборг
1308.07.2023Шевде АІКГАІС Гетеборг

1415.07.2023Єнчепінг Седра ІФСундсвалль ГІФ
1415.07.2023Вестерос СКУтсіктенс БК Гетеборг
1415.07.2023ГАІС ГетеборгЕфле
1415.07.2023Ергрюте ІС ГетеборгГельсінгборг ІФ
1415.07.2023Еребру СКТреллеборг ФФ
1415.07.2023Ескільстуна АФКБраге ІК Бурленге
1415.07.2023Естерс ІФ ВекшеШевде АІК
1415.07.2023Естерсунд ФКЛандскруна

1522.07.2023Браге ІК БурленгеЕстерс ІФ Векше
1522.07.2023ГАІС ГетеборгВестерос СК
1522.07.2023Гельсінгборг ІФТреллеборг ФФ
1522.07.2023ЕфлеЕстерсунд ФК
1522.07.2023ЛандскрунаЕскільстуна АФК
1522.07.2023Сундсвалль ГІФЕребру СК
1522.07.2023Утсіктенс БК ГетеборгЄнчепінг Седра ІФ
1522.07.2023Шевде АІКЕргрюте ІС Гетеборг

1629.07.2023Вестерос СКЕфле
1629.07.2023Ергрюте ІС ГетеборгБраге ІК Бурленге
1629.07.2023Еребру СКГАІС Гетеборг
1629.07.2023Ескільстуна АФКШевде АІК
1629.07.2023Естерс ІФ ВекшеЄнчепінг Седра ІФ
1629.07.2023Естерсунд ФКСундсвалль ГІФ
1629.07.2023Треллеборг ФФЛандскруна
1629.07.2023Утсіктенс БК ГетеборгГельсінгборг ІФ

1705.08.2023Єнчепінг Седра ІФУтсіктенс БК Гетеборг
1705.08.2023ГАІС ГетеборгСундсвалль ГІФ
1705.08.2023Гельсінгборг ІФЕргрюте ІС Гетеборг
1705.08.2023Ескільстуна АФКЕстерс ІФ Векше
1705.08.2023ЕфлеБраге ІК Бурленге
1705.08.2023ЛандскрунаЕстерсунд ФК
1705.08.2023Треллеборг ФФЕребру СК
1705.08.2023Шевде АІКВестерос СК

1812.08.2023Браге ІК БурленгеГАІС Гетеборг
1812.08.2023Вестерос СКГельсінгборг ІФ
1812.08.2023Ергрюте ІС ГетеборгШевде АІК
1812.08.2023Еребру СКЄнчепінг Седра ІФ
1812.08.2023Естерс ІФ ВекшеЕфле
1812.08.2023Естерсунд ФКЕскільстуна АФК
1812.08.2023Сундсвалль ГІФТреллеборг ФФ
1812.08.2023Утсіктенс БК ГетеборгЛандскруна

1919.08.2023Єнчепінг Седра ІФГельсінгборг ІФ
1919.08.2023ГАІС ГетеборгЕскільстуна АФК
1919.08.2023Ергрюте ІС ГетеборгЕстерсунд ФК
1919.08.2023ЕфлеЕребру СК
1919.08.2023ЛандскрунаБраге ІК Бурленге
1919.08.2023Треллеборг ФФЕстерс ІФ Векше
1919.08.2023Утсіктенс БК ГетеборгВестерос СК
1919.08.2023Шевде АІКСундсвалль ГІФ

2026.08.2023Браге ІК БурленгеУтсіктенс БК Гетеборг
2026.08.2023ГАІС ГетеборгШевде АІК
2026.08.2023Гельсінгборг ІФЛандскруна
2026.08.2023Еребру СКВестерос СК
2026.08.2023Ескільстуна АФКЕфле
2026.08.2023Естерс ІФ ВекшеЕргрюте ІС Гетеборг
2026.08.2023Естерсунд ФКТреллеборг ФФ
2026.08.2023Сундсвалль ГІФЄнчепінг Седра ІФ

2102.09.2023Вестерос СКБраге ІК Бурленге
2102.09.2023Гельсінгборг ІФСундсвалль ГІФ
2102.09.2023Ергрюте ІС ГетеборгЕребру СК
2102.09.2023ЕфлеЄнчепінг Седра ІФ
2102.09.2023ЛандскрунаГАІС Гетеборг
2102.09.2023Треллеборг ФФЕскільстуна АФК
2102.09.2023Утсіктенс БК ГетеборгЕстерсунд ФК
2102.09.2023Шевде АІКЕстерс ІФ Векше

2216.09.2023Єнчепінг Седра ІФЛандскруна
2216.09.2023Браге ІК БурленгеТреллеборг ФФ
2216.09.2023ГАІС ГетеборгГельсінгборг ІФ
2216.09.2023Еребру СКШевде АІК
2216.09.2023Ескільстуна АФКЕргрюте ІС Гетеборг
2216.09.2023Естерс ІФ ВекшеВестерос СК
2216.09.2023Естерсунд ФКЕфле
2216.09.2023Сундсвалль ГІФУтсіктенс БК Гетеборг

2323.09.2023Єнчепінг Седра ІФЕргрюте ІС Гетеборг
2323.09.2023Браге ІК БурленгеЕребру СК
2323.09.2023Вестерос СКСундсвалль ГІФ
2323.09.2023Гельсінгборг ІФЕскільстуна АФК
2323.09.2023ЕфлеГАІС Гетеборг
2323.09.2023ЛандскрунаЕстерс ІФ Векше
2323.09.2023Утсіктенс БК ГетеборгТреллеборг ФФ
2323.09.2023Шевде АІКЕстерсунд ФК

2427.09.2023Ергрюте ІС ГетеборгГАІС Гетеборг
2427.09.2023Еребру СКУтсіктенс БК Гетеборг
2427.09.2023Ескільстуна АФКВестерос СК
2427.09.2023Естерс ІФ ВекшеГельсінгборг ІФ
2427.09.2023Естерсунд ФКБраге ІК Бурленге
2427.09.2023Сундсвалль ГІФЕфле
2427.09.2023Треллеборг ФФЄнчепінг Седра ІФ
2427.09.2023Шевде АІКЛандскруна

2530.09.2023Єнчепінг Седра ІФЕстерсунд ФК
2530.09.2023Браге ІК БурленгеШевде АІК
2530.09.2023Вестерос СКТреллеборг ФФ
2530.09.2023ГАІС ГетеборгЕстерс ІФ Векше
2530.09.2023Гельсінгборг ІФЕребру СК
2530.09.2023ЕфлеЕргрюте ІС Гетеборг
2530.09.2023ЛандскрунаСундсвалль ГІФ
2530.09.2023Утсіктенс БК ГетеборгЕскільстуна АФК

2607.10.2023Вестерос СКЄнчепінг Седра ІФ
2607.10.2023Ергрюте ІС ГетеборгУтсіктенс БК Гетеборг
2607.10.2023Ескільстуна АФКЛандскруна
2607.10.2023Естерс ІФ ВекшеЕребру СК
2607.10.2023Естерсунд ФКГельсінгборг ІФ
2607.10.2023Сундсвалль ГІФБраге ІК Бурленге
2607.10.2023Треллеборг ФФГАІС Гетеборг
2607.10.2023Шевде АІКЕфле

2721.10.2023Єнчепінг Седра ІФШевде АІК
2721.10.2023Браге ІК БурленгеЕскільстуна АФК
2721.10.2023ГАІС ГетеборгЕстерсунд ФК
2721.10.2023Гельсінгборг ІФЕфле
2721.10.2023Ергрюте ІС ГетеборгТреллеборг ФФ
2721.10.2023Еребру СКСундсвалль ГІФ
2721.10.2023ЛандскрунаВестерос СК
2721.10.2023Утсіктенс БК ГетеборгЕстерс ІФ Векше

2828.10.2023Вестерос СКГАІС Гетеборг
2828.10.2023Ескільстуна АФКЄнчепінг Седра ІФ
2828.10.2023Естерс ІФ ВекшеБраге ІК Бурленге
2828.10.2023Естерсунд ФКЕребру СК
2828.10.2023ЕфлеЛандскруна
2828.10.2023Сундсвалль ГІФЕргрюте ІС Гетеборг
2828.10.2023Треллеборг ФФГельсінгборг ІФ
2828.10.2023Шевде АІКУтсіктенс БК Гетеборг

2904.11.2023Єнчепінг Седра ІФГАІС Гетеборг
2904.11.2023Гельсінгборг ІФБраге ІК Бурленге
2904.11.2023Ергрюте ІС ГетеборгВестерос СК
2904.11.2023Еребру СКЛандскруна
2904.11.2023Естерсунд ФКЕстерс ІФ Векше
2904.11.2023Сундсвалль ГІФЕскільстуна АФК
2904.11.2023Треллеборг ФФШевде АІК
2904.11.2023Утсіктенс БК ГетеборгЕфле

3011.11.2023Браге ІК БурленгеЄнчепінг Седра ІФ
3011.11.2023Вестерос СКЕстерсунд ФК
3011.11.2023ГАІС ГетеборгУтсіктенс БК Гетеборг
3011.11.2023Ескільстуна АФКЕребру СК
3011.11.2023Естерс ІФ ВекшеСундсвалль ГІФ
3011.11.2023ЕфлеТреллеборг ФФ
3011.11.2023ЛандскрунаЕргрюте ІС Гетеборг
3011.11.2023Шевде АІКГельсінгборг ІФ



..