allscores.club - Чемпіонат Північної Македонії з футболу , Прва.Ліга 2022/2023, Регулярний сезон
    
  Північна.Македонія        

  
 Прва.Ліга
Регулярний сезон
Кубок
Суперкубок



робить прогнози на матчі англійської прем'єр-ліги




Чемпіонат Північної Македонії з футболу , Прва.Ліга 2022/2023 >> Регулярний сезон



 Результати:Останні УсеПо місяцяхПо турах

214.08.2022Брегальниця ШтипСтруга0:1 (0:0)  
214.08.2022Победа ПрилепТиквеш0:1 (0:1)  
214.08.2022Работнічкі Скоп'єАкадемія Пандєва Струмиця0:5 (0:3)  
214.08.2022Шкендія ТетовоСілекс Кратово1:1 (1:0)  
213.08.2022Шкупі Скоп'єМакедонія Гьорче Петров2:1 (0:0)  

107.08.2022Академія Пандєва СтрумицяБрегальниця Штип1:2 (1:0)  
107.08.2022Сілекс КратовоРаботнічкі Скоп'є2:0 (0:0)  
106.08.2022СтругаПобеда Прилеп3:0 (1:0)  




 Таблиця: загальнавдомаНа виїздіРозширенаСтатистика
 Командаивнп м ро форма 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1  Струга 2 2 0 0 40 +4 6 в в 2 0 1 1 1 1 0 2 0 2 0 2
2  Сілекс 2 1 1 0 31 +2 4 н в 2 0 2 0 0 2 0 2 0 2 0 2
3  Ак.Пандєва 2 1 0 1 62 +4 3 в п 2 0 2 0 2 0 1 1 1 1 0 2
4  Шкупі 1 1 0 0 21 +1 3 в 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1
5  Тиквеш 1 1 0 0 10 +1 3 в 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
6  Брегальниця 2 1 0 1 22  0 3 п в 2 0 1 1 1 1 0 2 0 2 0 2
7  Шкендія 1 0 1 0 11  0 1 н 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1
8  Скоп'є 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9  Македонія 1 0 0 1 12 -1 0 п 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1
10  Победа 2 0 0 2 04 -4 0 п п 2 0 1 1 1 1 0 2 0 2 0 2
11  Работнічкі 2 0 0 2 07 -7 0 п п 2 0 2 0 1 1 1 1 1 1 0 2
Відбір Ліги Чемпіонів  
Відбір Ліги конференцій УЄФА  
Перехідні Д1/Д2  
Вибуття  




 Календар:Найближчий ВесьПо місяцяхПо турах

117.08.2022Шкендія ТетовоСкоп'є

321.08.2022Академія Пандєва СтрумицяШкендія Тетово
321.08.2022Македонія Гьорче ПетровПобеда Прилеп
321.08.2022Сілекс КратовоСкоп'є
321.08.2022СтругаРаботнічкі Скоп'є
321.08.2022ТиквешБрегальниця Штип

428.08.2022Брегальниця ШтипМакедонія Гьорче Петров
428.08.2022Работнічкі Скоп'єТиквеш
428.08.2022Сілекс КратовоАкадемія Пандєва Струмиця
428.08.2022Скоп'єШкупі Скоп'є
428.08.2022Шкендія ТетовоСтруга

531.08.2022Академія Пандєва СтрумицяСкоп'є
531.08.2022Македонія Гьорче ПетровРаботнічкі Скоп'є
531.08.2022СтругаСілекс Кратово
531.08.2022ТиквешШкендія Тетово
531.08.2022Шкупі Скоп'єПобеда Прилеп

604.09.2022Академія Пандєва СтрумицяСтруга
604.09.2022Брегальниця ШтипШкупі Скоп'є
604.09.2022Сілекс КратовоТиквеш
604.09.2022Скоп'єПобеда Прилеп
604.09.2022Шкендія ТетовоМакедонія Гьорче Петров

107.09.2022ТиквешШкупі Скоп'є

711.09.2022Македонія Гьорче ПетровСілекс Кратово
711.09.2022Победа ПрилепБрегальниця Штип
711.09.2022СтругаСкоп'є
711.09.2022ТиквешАкадемія Пандєва Струмиця
711.09.2022Шкупі Скоп'єРаботнічкі Скоп'є

817.09.2022Академія Пандєва СтрумицяМакедонія Гьорче Петров
817.09.2022Работнічкі Скоп'єПобеда Прилеп
817.09.2022Скоп'єБрегальниця Штип
817.09.2022СтругаТиквеш
817.09.2022Шкендія ТетовоШкупі Скоп'є

902.10.2022Брегальниця ШтипРаботнічкі Скоп'є
902.10.2022Македонія Гьорче ПетровСтруга
902.10.2022Победа ПрилепШкендія Тетово
902.10.2022ТиквешСкоп'є
902.10.2022Шкупі Скоп'єСілекс Кратово

1009.10.2022Академія Пандєва СтрумицяШкупі Скоп'є
1009.10.2022Сілекс КратовоПобеда Прилеп
1009.10.2022Скоп'єРаботнічкі Скоп'є
1009.10.2022ТиквешМакедонія Гьорче Петров
1009.10.2022Шкендія ТетовоБрегальниця Штип

1115.10.2022Брегальниця ШтипСілекс Кратово
1115.10.2022Македонія Гьорче ПетровСкоп'є
1115.10.2022Победа ПрилепАкадемія Пандєва Струмиця
1115.10.2022Работнічкі Скоп'єШкендія Тетово
1115.10.2022Шкупі Скоп'єСтруга

1226.10.2022Брегальниця ШтипАкадемія Пандєва Струмиця
1226.10.2022Победа ПрилепСтруга
1226.10.2022Работнічкі Скоп'єСілекс Кратово
1226.10.2022Скоп'єШкендія Тетово
1226.10.2022Шкупі Скоп'єТиквеш

1330.10.2022Академія Пандєва СтрумицяРаботнічкі Скоп'є
1330.10.2022Македонія Гьорче ПетровШкупі Скоп'є
1330.10.2022Сілекс КратовоШкендія Тетово
1330.10.2022СтругаБрегальниця Штип
1330.10.2022ТиквешПобеда Прилеп

1406.11.2022Брегальниця ШтипТиквеш
1406.11.2022Победа ПрилепМакедонія Гьорче Петров
1406.11.2022Работнічкі Скоп'єСтруга
1406.11.2022Скоп'єСілекс Кратово
1406.11.2022Шкендія ТетовоАкадемія Пандєва Струмиця

1512.11.2022Академія Пандєва СтрумицяСілекс Кратово
1512.11.2022Македонія Гьорче ПетровБрегальниця Штип
1512.11.2022СтругаШкендія Тетово
1512.11.2022ТиквешРаботнічкі Скоп'є
1512.11.2022Шкупі Скоп'єСкоп'є

1627.11.2022Победа ПрилепШкупі Скоп'є
1627.11.2022Работнічкі Скоп'єМакедонія Гьорче Петров
1627.11.2022Сілекс КратовоСтруга
1627.11.2022Скоп'єАкадемія Пандєва Струмиця
1627.11.2022Шкендія ТетовоТиквеш

1704.12.2022Македонія Гьорче ПетровШкендія Тетово
1704.12.2022Победа ПрилепСкоп'є
1704.12.2022СтругаАкадемія Пандєва Струмиця
1704.12.2022ТиквешСілекс Кратово
1704.12.2022Шкупі Скоп'єБрегальниця Штип

1811.12.2022Академія Пандєва СтрумицяТиквеш
1811.12.2022Брегальниця ШтипПобеда Прилеп
1811.12.2022Работнічкі Скоп'єШкупі Скоп'є
1811.12.2022Сілекс КратовоМакедонія Гьорче Петров
1811.12.2022Скоп'єСтруга

1919.02.2023Брегальниця ШтипСкоп'є
1919.02.2023Македонія Гьорче ПетровАкадемія Пандєва Струмиця
1919.02.2023Победа ПрилепРаботнічкі Скоп'є
1919.02.2023ТиквешСтруга
1919.02.2023Шкупі Скоп'єШкендія Тетово

2026.02.2023Работнічкі Скоп'єБрегальниця Штип
2026.02.2023Сілекс КратовоШкупі Скоп'є
2026.02.2023Скоп'єТиквеш
2026.02.2023СтругаМакедонія Гьорче Петров
2026.02.2023Шкендія ТетовоПобеда Прилеп

2105.03.2023Брегальниця ШтипШкендія Тетово
2105.03.2023Македонія Гьорче ПетровТиквеш
2105.03.2023Победа ПрилепСілекс Кратово
2105.03.2023Работнічкі Скоп'єСкоп'є
2105.03.2023Шкупі Скоп'єАкадемія Пандєва Струмиця

2208.03.2023Академія Пандєва СтрумицяПобеда Прилеп
2208.03.2023Сілекс КратовоБрегальниця Штип
2208.03.2023Скоп'єМакедонія Гьорче Петров
2208.03.2023СтругаШкупі Скоп'є
2208.03.2023Шкендія ТетовоРаботнічкі Скоп'є



..