allscores.club - Чемпіонат Німеччини з футболу , Регіон.Північ 2022/2023, Регулярний сезон
    
  Німеччина        

  
Бундесліга.1
Бундесліга.2
3.Ліга
 Регіон.Північ
Регулярний сезон
Регіон.Північний.Схід
Регіон.Захід
Регіон.Південний.Захід
Регіон.Баварія
Бундесліга.Жінки
Регіон.Південь
Кубок
Кубок.Жінки
Суперкубок



робить прогнози на матчі англійської прем'єр-ліги




Чемпіонат Німеччини з футболу , Регіон.Північ 2022/2023 >> Регулярний сезон



 Результати:Останні УсеПо місяцяхПо турах

416.08.2022Айнтрахт НордерштедтГамбург II3:3 (2:0)  

314.08.2022Бремер СВЛюбек1:3 (1:1)  
314.08.2022Вердер Бремен IIСанкт-Паулі II2:0 (2:0)  
314.08.2022Феникс ЛюбекАтлас Дельменхорст0:2 (0:1)  
314.08.2022ХильдесхаймШварц-Вайс Реден3:0 (1:0)  
313.08.2022Гамбург IIЙеддедлох2:2 (2:0)  
313.08.2022Гольштайн Кіль IIТевтонія Оттензен2:2 (1:0)  
313.08.2022Дрохтерзен / АссельАйнтрахт Нордерштедт3:1 (3:0)  
313.08.2022Кікерс ЕмденГафельзе1:3 (0:0)  
312.08.2022Ганновер IIВайхе Фленсбург0:3 (0:1)  

207.08.2022Блау-Вайс ЛонеФеникс Любек2:3 (2:1)  
207.08.2022Вердер Бремен IIДрохтерзен / Ассель2:4 (0:1)  
207.08.2022ГафельзеГамбург II1:2 (1:2)  
207.08.2022Тевтонія ОттензенХильдесхайм2:3 (1:1)  
206.08.2022Вайхе ФленсбургБремер СВ2:1 (1:1)  
206.08.2022ЙеддедлохАйнтрахт Нордерштедт3:3 (2:1)  
206.08.2022Шварц-Вайс РеденГанновер II2:0 (1:0)  
205.08.2022Атлас ДельменхорстГольштайн Кіль II2:1 (1:0)  
205.08.2022ЛюбекКікерс Емден3:0 (1:0)  

1031.07.2022Гамбург IIГольштайн Кіль II4:0 (1:0)  

131.07.2022Айнтрахт НордерштедтГафельзе0:0 (0:0)  
131.07.2022Дрохтерзен / АссельЙеддедлох2:3 (0:1)  
131.07.2022Феникс ЛюбекСанкт-Паулі II1:3 (0:0)  
131.07.2022ХильдесхаймАтлас Дельменхорст1:1 (1:1)  
130.07.2022Ганновер IIТевтонія Оттензен2:0 (0:0)  
130.07.2022Кікерс ЕмденВайхе Фленсбург0:2 (0:2)  




 Таблиця: загальнавдомаНа виїздіРозширенаСтатистика
 Командаивнп м ро форма 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1  Фленсбург 3 3 0 0 71 +6 9 в в в 3 0 3 0 2 1 0 3 0 3 0 3
2  Гамбург.II 4 2 2 0 116 +5 8 н н в в 4 0 4 0 4 0 3 1 1 3 1 3
3  Хильдесхайм 3 2 1 0 73 +4 7 в в н 3 0 3 0 2 1 1 2 1 2 0 3
4  Дельменхорст 3 2 1 0 52 +3 7 в в н 3 0 3 0 1 2 0 3 0 3 0 3
5  Любек 2 2 0 0 61 +5 6 в в 2 0 2 0 2 0 1 1 0 2 0 2
6  Дрохтерзен 3 2 0 1 96 +3 6 в в п 3 0 3 0 3 0 3 0 2 1 1 2
7  Йеддедлох 3 1 2 0 87 +1 5 н н в 3 0 3 0 3 0 3 0 2 1 1 2
8  Гафельзе 3 1 1 1 43 +1 4 в п н 2 1 2 1 2 1 1 2 0 3 0 3
9  Вердер.II 2 1 0 1 44  0 3 в п 2 0 2 0 1 1 1 1 1 1 1 1
10  Санкт-Паулі II 2 1 0 1 33  0 3 п в 2 0 2 0 1 1 1 1 0 2 0 2
11  Реден 2 1 0 1 23 -1 3 п в 2 0 2 0 1 1 0 2 0 2 0 2
12  Нордерштедт 4 0 3 1 79 -2 3 н п н н 3 1 3 1 3 1 3 1 2 2 2 2
13  Феникс Любек 3 1 0 2 47 -3 3 п в п 3 0 3 0 2 1 2 1 1 2 0 3
14  Ганновер.II 3 1 0 2 25 -3 3 п п в 3 0 3 0 1 2 0 3 0 3 0 3
15  Тевтонія 3 0 1 2 47 -3 1 н п п 3 0 3 0 2 1 2 1 1 2 0 3
16  Гольштайн Кіль I 3 0 1 2 38 -5 1 н п п 3 0 3 0 3 0 2 1 0 3 0 3
17  БВ.Лоне 1 0 0 1 23 -1 0 п 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0 1
18  Бремер 2 0 0 2 25 -3 0 п п 2 0 2 0 2 0 1 1 0 2 0 2
19  Кікерс Емден 3 0 0 3 18 -7 0 п п п 3 0 3 0 2 1 1 2 0 3 0 3
Підвищення  
Вибуття  




 Календар:Найближчий ВесьПо місяцяхПо турах

417.08.2022Блау-Вайс ЛонеВердер Бремен II
417.08.2022Вайхе ФленсбургХильдесхайм
417.08.2022ГафельзеБремер СВ
417.08.2022ЙеддедлохКікерс Емден
417.08.2022ЛюбекГанновер II
417.08.2022Санкт-Паулі IIДрохтерзен / Ассель
417.08.2022Феникс ЛюбекТевтонія Оттензен
417.08.2022Шварц-Вайс РеденГольштайн Кіль II

520.08.2022Ганновер IIГафельзе
521.08.2022Бремер СВЙеддедлох
521.08.2022Вердер Бремен IIАтлас Дельменхорст
521.08.2022Гольштайн Кіль IIВайхе Фленсбург
521.08.2022Дрохтерзен / АссельГамбург II
521.08.2022Кікерс ЕмденАйнтрахт Нордерштедт
521.08.2022Санкт-Паулі IIБлау-Вайс Лоне
521.08.2022Феникс ЛюбекШварц-Вайс Реден
521.08.2022ХильдесхаймЛюбек

124.08.2022Бремер СВШварц-Вайс Реден

626.08.2022Атлас ДельменхорстСанкт-Паулі II
626.08.2022Блау-Вайс ЛонеДрохтерзен / Ассель
626.08.2022Вайхе ФленсбургФеникс Любек
626.08.2022ЙеддедлохГанновер II
627.08.2022ГафельзеХильдесхайм
627.08.2022Тевтонія ОттензенВердер Бремен II
628.08.2022Айнтрахт НордерштедтБремер СВ
628.08.2022Гамбург IIКікерс Емден
628.08.2022ЛюбекГольштайн Кіль II

731.08.2022Блау-Вайс ЛонеАтлас Дельменхорст
731.08.2022Бремер СВГамбург II
731.08.2022Вердер Бремен IIШварц-Вайс Реден
731.08.2022Ганновер IIАйнтрахт Нордерштедт
731.08.2022Гольштайн Кіль IIГафельзе
731.08.2022Дрохтерзен / АссельКікерс Емден
731.08.2022Феникс ЛюбекЛюбек
731.08.2022ХильдесхаймЙеддедлох

803.09.2022Вайхе ФленсбургВердер Бремен II
803.09.2022ЙеддедлохГольштайн Кіль II
803.09.2022Кікерс ЕмденБремер СВ
803.09.2022Тевтонія ОттензенБлау-Вайс Лоне
803.09.2022Шварц-Вайс РеденСанкт-Паулі II
804.09.2022Айнтрахт НордерштедтХильдесхайм
804.09.2022Атлас ДельменхорстДрохтерзен / Ассель
804.09.2022Гамбург IIГанновер II
804.09.2022ГафельзеФеникс Любек

707.09.2022Санкт-Паулі IIТевтонія Оттензен

910.09.2022Блау-Вайс ЛонеШварц-Вайс Реден
910.09.2022Вердер Бремен IIЛюбек
911.09.2022Атлас ДельменхорстТевтонія Оттензен
911.09.2022Ганновер IIКікерс Емден
911.09.2022Гольштайн Кіль IIАйнтрахт Нордерштедт
911.09.2022Дрохтерзен / АссельБремер СВ
911.09.2022Санкт-Паулі IIВайхе Фленсбург
911.09.2022Феникс ЛюбекЙеддедлох
911.09.2022ХильдесхаймГамбург II

114.09.2022Блау-Вайс ЛонеГольштайн Кіль II
115.09.2022Гамбург IIЛюбек

1017.09.2022Вайхе ФленсбургБлау-Вайс Лоне
1017.09.2022Кікерс ЕмденХильдесхайм
1017.09.2022Шварц-Вайс РеденАтлас Дельменхорст
1018.09.2022Айнтрахт НордерштедтФеникс Любек
1018.09.2022Бремер СВГанновер II
1018.09.2022ГафельзеВердер Бремен II
1018.09.2022ЛюбекСанкт-Паулі II
1018.09.2022Тевтонія ОттензенДрохтерзен / Ассель

1123.09.2022Дрохтерзен / АссельГанновер II
1124.09.2022Атлас ДельменхорстВайхе Фленсбург
1124.09.2022Вердер Бремен IIЙеддедлох
1125.09.2022Гольштайн Кіль IIКікерс Емден
1125.09.2022Санкт-Паулі IIГафельзе
1125.09.2022Тевтонія ОттензенШварц-Вайс Реден
1125.09.2022Феникс ЛюбекГамбург II
1125.09.2022ХильдесхаймБремер СВ

1230.09.2022Ганновер IIХильдесхайм
1230.09.2022ЛюбекАтлас Дельменхорст
1201.10.2022Вайхе ФленсбургТевтонія Оттензен
1201.10.2022ЙеддедлохСанкт-Паулі II
1201.10.2022Кікерс ЕмденФеникс Любек
1201.10.2022Шварц-Вайс РеденДрохтерзен / Ассель
1202.10.2022Айнтрахт НордерштедтВердер Бремен II
1202.10.2022Бремер СВГольштайн Кіль II
1202.10.2022ГафельзеБлау-Вайс Лоне

1307.10.2022Блау-Вайс ЛонеЙеддедлох
1308.10.2022Атлас ДельменхорстГафельзе
1308.10.2022Вердер Бремен IIГамбург II
1308.10.2022Шварц-Вайс РеденВайхе Фленсбург
1309.10.2022Гольштайн Кіль IIГанновер II
1309.10.2022Дрохтерзен / АссельХильдесхайм
1309.10.2022Санкт-Паулі IIАйнтрахт Нордерштедт
1309.10.2022Тевтонія ОттензенЛюбек
1309.10.2022Феникс ЛюбекБремер СВ

1414.10.2022Вайхе ФленсбургДрохтерзен / Ассель
1414.10.2022ЙеддедлохАтлас Дельменхорст
1415.10.2022Ганновер IIФеникс Любек
1415.10.2022Кікерс ЕмденВердер Бремен II
1415.10.2022ЛюбекШварц-Вайс Реден
1416.10.2022Айнтрахт НордерштедтБлау-Вайс Лоне
1416.10.2022Гамбург IIСанкт-Паулі II
1416.10.2022ГафельзеТевтонія Оттензен
1416.10.2022ХильдесхаймГольштайн Кіль II

1521.10.2022Вайхе ФленсбургЛюбек
1521.10.2022Шварц-Вайс РеденГафельзе
1522.10.2022Атлас ДельменхорстАйнтрахт Нордерштедт
1522.10.2022Вердер Бремен IIБремер СВ
1523.10.2022Блау-Вайс ЛонеГамбург II
1523.10.2022Дрохтерзен / АссельГольштайн Кіль II
1523.10.2022Санкт-Паулі IIКікерс Емден
1523.10.2022Тевтонія ОттензенЙеддедлох
1523.10.2022Феникс ЛюбекХильдесхайм

1628.10.2022Кікерс ЕмденБлау-Вайс Лоне
1628.10.2022ЛюбекДрохтерзен / Ассель
1629.10.2022Гамбург IIАтлас Дельменхорст
1629.10.2022Ганновер IIВердер Бремен II
1629.10.2022ЙеддедлохШварц-Вайс Реден
1630.10.2022Айнтрахт НордерштедтТевтонія Оттензен
1630.10.2022Бремер СВСанкт-Паулі II
1630.10.2022ГафельзеВайхе Фленсбург
1630.10.2022Гольштайн Кіль IIФеникс Любек

1101.11.2022Блау-Вайс ЛонеЛюбек

1704.11.2022Блау-Вайс ЛонеБремер СВ
1705.11.2022Вайхе ФленсбургЙеддедлох
1705.11.2022Вердер Бремен IIХильдесхайм
1705.11.2022ЛюбекГафельзе
1705.11.2022Шварц-Вайс РеденАйнтрахт Нордерштедт
1706.11.2022Атлас ДельменхорстКікерс Емден
1706.11.2022Дрохтерзен / АссельФеникс Любек
1706.11.2022Санкт-Паулі IIГанновер II
1706.11.2022Тевтонія ОттензенГамбург II

1811.11.2022Ганновер IIБлау-Вайс Лоне
1812.11.2022Дрохтерзен / АссельГафельзе
1812.11.2022ЙеддедлохЛюбек
1812.11.2022Кікерс ЕмденТевтонія Оттензен
1813.11.2022Айнтрахт НордерштедтВайхе Фленсбург
1813.11.2022Бремер СВАтлас Дельменхорст
1813.11.2022Гамбург IIШварц-Вайс Реден
1813.11.2022Гольштайн Кіль IIВердер Бремен II
1813.11.2022ХильдесхаймСанкт-Паулі II

1918.11.2022Вайхе ФленсбургГамбург II
1919.11.2022Атлас ДельменхорстГанновер II
1919.11.2022Вердер Бремен IIФеникс Любек
1919.11.2022ЛюбекАйнтрахт Нордерштедт
1919.11.2022Шварц-Вайс РеденКікерс Емден
1920.11.2022Блау-Вайс ЛонеХильдесхайм
1920.11.2022ГафельзеЙеддедлох
1920.11.2022Санкт-Паулі IIГольштайн Кіль II
1920.11.2022Тевтонія ОттензенБремер СВ

2025.11.2022ЛюбекГамбург II
2026.11.2022Атлас ДельменхорстХильдесхайм
2026.11.2022Вайхе ФленсбургКікерс Емден
2026.11.2022ЙеддедлохДрохтерзен / Ассель
2026.11.2022Шварц-Вайс РеденБремер СВ
2027.11.2022ГафельзеАйнтрахт Нордерштедт
2027.11.2022Гольштайн Кіль IIБлау-Вайс Лоне
2027.11.2022Санкт-Паулі IIФеникс Любек
2027.11.2022Тевтонія ОттензенГанновер II

2102.12.2022Кікерс ЕмденЛюбек
2103.12.2022Гамбург IIГафельзе
2103.12.2022Ганновер IIШварц-Вайс Реден
2104.12.2022Айнтрахт НордерштедтЙеддедлох
2104.12.2022Бремер СВВайхе Фленсбург
2104.12.2022Гольштайн Кіль IIАтлас Дельменхорст
2104.12.2022Дрохтерзен / АссельВердер Бремен II
2104.12.2022Феникс ЛюбекБлау-Вайс Лоне
2104.12.2022ХильдесхаймТевтонія Оттензен

2209.12.2022Вайхе ФленсбургГанновер II
2210.12.2022Атлас ДельменхорстФеникс Любек
2210.12.2022ГафельзеКікерс Емден
2210.12.2022ЙеддедлохГамбург II
2210.12.2022ЛюбекБремер СВ
2210.12.2022Санкт-Паулі IIВердер Бремен II
2210.12.2022Шварц-Вайс РеденХильдесхайм
2211.12.2022Айнтрахт НордерштедтДрохтерзен / Ассель
2211.12.2022Тевтонія ОттензенГольштайн Кіль II

2304.02.2023Вердер Бремен IIБлау-Вайс Лоне
2304.02.2023Ганновер IIЛюбек
2304.02.2023Кікерс ЕмденЙеддедлох
2305.02.2023Бремер СВГафельзе
2305.02.2023Гамбург IIАйнтрахт Нордерштедт
2305.02.2023Гольштайн Кіль IIШварц-Вайс Реден
2305.02.2023Дрохтерзен / АссельСанкт-Паулі II
2305.02.2023Тевтонія ОттензенФеникс Любек
2305.02.2023ХильдесхаймВайхе Фленсбург

2411.02.2023Атлас ДельменхорстВердер Бремен II
2411.02.2023Вайхе ФленсбургГольштайн Кіль II
2411.02.2023ЙеддедлохБремер СВ
2411.02.2023ЛюбекХильдесхайм
2411.02.2023Шварц-Вайс РеденФеникс Любек
2412.02.2023Айнтрахт НордерштедтКікерс Емден
2412.02.2023Блау-Вайс ЛонеСанкт-Паулі II
2412.02.2023Гамбург IIДрохтерзен / Ассель
2412.02.2023ГафельзеГанновер II

2517.02.2023Дрохтерзен / АссельБлау-Вайс Лоне
2518.02.2023Вердер Бремен IIТевтонія Оттензен
2518.02.2023Ганновер IIЙеддедлох
2518.02.2023Кікерс ЕмденГамбург II
2519.02.2023Бремер СВАйнтрахт Нордерштедт
2519.02.2023Гольштайн Кіль IIЛюбек
2519.02.2023Санкт-Паулі IIАтлас Дельменхорст
2519.02.2023Феникс ЛюбекВайхе Фленсбург
2519.02.2023ХильдесхаймГафельзе

2625.02.2023Атлас ДельменхорстБлау-Вайс Лоне
2625.02.2023ЙеддедлохХильдесхайм
2625.02.2023Кікерс ЕмденДрохтерзен / Ассель
2625.02.2023ЛюбекФеникс Любек
2625.02.2023Шварц-Вайс РеденВердер Бремен II
2626.02.2023Айнтрахт НордерштедтГанновер II
2626.02.2023Гамбург IIБремер СВ
2626.02.2023ГафельзеГольштайн Кіль II
2626.02.2023Тевтонія ОттензенСанкт-Паулі II

2704.03.2023Вердер Бремен IIВайхе Фленсбург
2704.03.2023Ганновер IIГамбург II
2705.03.2023Блау-Вайс ЛонеТевтонія Оттензен
2705.03.2023Бремер СВКікерс Емден
2705.03.2023Гольштайн Кіль IIЙеддедлох
2705.03.2023Дрохтерзен / АссельАтлас Дельменхорст
2705.03.2023Санкт-Паулі IIШварц-Вайс Реден
2705.03.2023Феникс ЛюбекГафельзе
2705.03.2023ХильдесхаймАйнтрахт Нордерштедт

2811.03.2023Бремер СВДрохтерзен / Ассель
2811.03.2023Вайхе ФленсбургСанкт-Паулі II
2811.03.2023ЙеддедлохФеникс Любек
2811.03.2023Кікерс ЕмденГанновер II
2811.03.2023ЛюбекВердер Бремен II
2811.03.2023Шварц-Вайс РеденБлау-Вайс Лоне
2812.03.2023Айнтрахт НордерштедтГольштайн Кіль II
2812.03.2023Гамбург IIХильдесхайм
2812.03.2023Тевтонія ОттензенАтлас Дельменхорст

2918.03.2023Атлас ДельменхорстШварц-Вайс Реден
2918.03.2023Вердер Бремен IIГафельзе
2918.03.2023Ганновер IIБремер СВ
2918.03.2023Дрохтерзен / АссельТевтонія Оттензен
2919.03.2023Блау-Вайс ЛонеВайхе Фленсбург
2919.03.2023Гольштайн Кіль IIГамбург II
2919.03.2023Санкт-Паулі IIЛюбек
2919.03.2023Феникс ЛюбекАйнтрахт Нордерштедт
2919.03.2023ХильдесхаймКікерс Емден

3024.03.2023Ганновер IIДрохтерзен / Ассель
3024.03.2023ЛюбекБлау-Вайс Лоне
3025.03.2023Вайхе ФленсбургАтлас Дельменхорст
3025.03.2023ЙеддедлохВердер Бремен II
3025.03.2023Кікерс ЕмденГольштайн Кіль II
3025.03.2023Шварц-Вайс РеденТевтонія Оттензен
3026.03.2023Бремер СВХильдесхайм
3026.03.2023Гамбург IIФеникс Любек
3026.03.2023ГафельзеСанкт-Паулі II

3101.04.2023Вердер Бремен IIАйнтрахт Нордерштедт
3102.04.2023Атлас ДельменхорстЛюбек
3102.04.2023Блау-Вайс ЛонеГафельзе
3102.04.2023Гольштайн Кіль IIБремер СВ
3102.04.2023Дрохтерзен / АссельШварц-Вайс Реден
3102.04.2023Санкт-Паулі IIЙеддедлох
3102.04.2023Тевтонія ОттензенВайхе Фленсбург
3102.04.2023Феникс ЛюбекКікерс Емден
3102.04.2023ХильдесхаймГанновер II

3215.04.2023Вайхе ФленсбургШварц-Вайс Реден
3215.04.2023Ганновер IIГольштайн Кіль II
3215.04.2023ЙеддедлохБлау-Вайс Лоне
3215.04.2023ЛюбекТевтонія Оттензен
3216.04.2023Айнтрахт НордерштедтСанкт-Паулі II
3216.04.2023Бремер СВФеникс Любек
3216.04.2023Гамбург IIВердер Бремен II
3216.04.2023ГафельзеАтлас Дельменхорст
3216.04.2023ХильдесхаймДрохтерзен / Ассель

3321.04.2023Дрохтерзен / АссельВайхе Фленсбург
3322.04.2023Атлас ДельменхорстЙеддедлох
3322.04.2023Вердер Бремен IIКікерс Емден
3322.04.2023Шварц-Вайс РеденЛюбек
3323.04.2023Блау-Вайс ЛонеАйнтрахт Нордерштедт
3323.04.2023Гольштайн Кіль IIХильдесхайм
3323.04.2023Санкт-Паулі IIГамбург II
3323.04.2023Тевтонія ОттензенГафельзе
3323.04.2023Феникс ЛюбекГанновер II

3428.04.2023ГафельзеШварц-Вайс Реден
3428.04.2023ЛюбекВайхе Фленсбург
3429.04.2023ЙеддедлохТевтонія Оттензен
3429.04.2023Кікерс ЕмденСанкт-Паулі II
3430.04.2023Айнтрахт НордерштедтАтлас Дельменхорст
3430.04.2023Бремер СВВердер Бремен II
3430.04.2023Гамбург IIБлау-Вайс Лоне
3430.04.2023Гольштайн Кіль IIДрохтерзен / Ассель
3430.04.2023ХильдесхаймФеникс Любек

3505.05.2023Блау-Вайс ЛонеКікерс Емден
3505.05.2023Дрохтерзен / АссельЛюбек
3506.05.2023Атлас ДельменхорстГамбург II
3506.05.2023Вайхе ФленсбургГафельзе
3506.05.2023Вердер Бремен IIГанновер II
3506.05.2023Шварц-Вайс РеденЙеддедлох
3507.05.2023Санкт-Паулі IIБремер СВ
3507.05.2023Тевтонія ОттензенАйнтрахт Нордерштедт
3507.05.2023Феникс ЛюбекГольштайн Кіль II

3613.05.2023Ганновер IIСанкт-Паулі II
3613.05.2023ЙеддедлохВайхе Фленсбург
3613.05.2023Кікерс ЕмденАтлас Дельменхорст
3614.05.2023Айнтрахт НордерштедтШварц-Вайс Реден
3614.05.2023Бремер СВБлау-Вайс Лоне
3614.05.2023Гамбург IIТевтонія Оттензен
3614.05.2023ГафельзеЛюбек
3614.05.2023Феникс ЛюбекДрохтерзен / Ассель
3614.05.2023ХильдесхаймВердер Бремен II

3719.05.2023Атлас ДельменхорстБремер СВ
3719.05.2023Блау-Вайс ЛонеГанновер II
3720.05.2023Вайхе ФленсбургАйнтрахт Нордерштедт
3720.05.2023Вердер Бремен IIГольштайн Кіль II
3720.05.2023ЛюбекЙеддедлох
3720.05.2023Шварц-Вайс РеденГамбург II
3721.05.2023ГафельзеДрохтерзен / Ассель
3721.05.2023Санкт-Паулі IIХильдесхайм
3721.05.2023Тевтонія ОттензенКікерс Емден

3827.05.2023Айнтрахт НордерштедтЛюбек
3827.05.2023Бремер СВТевтонія Оттензен
3827.05.2023Гамбург IIВайхе Фленсбург
3827.05.2023Ганновер IIАтлас Дельменхорст
3827.05.2023Гольштайн Кіль IIСанкт-Паулі II
3827.05.2023ЙеддедлохГафельзе
3827.05.2023Кікерс ЕмденШварц-Вайс Реден
3827.05.2023Феникс ЛюбекВердер Бремен II
3827.05.2023ХильдесхаймБлау-Вайс Лоне



..