allscores.club - Чемпіонат Швеції з футболу , Дивізіон.1 2023, Північ
    
  Швеція        

  
Аллсвенскан
Супереттан
 Дивізіон.1
Північ
Південь
Дивізіон.2
Кубок
Суперкубок



робить прогнози на матчі англійської прем'єр-ліги




Чемпіонат Швеції з футболу , Дивізіон.1 2023 >> Північ





 Таблиця: загальнавдомаНа виїздіРозширенаСтатистика
 Командаивнп м ро форма 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1  Боденс 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Пітео 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Сільвія 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Умео ФК 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Соллентуна 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Карлстад 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Васалунд 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Гаммарбю.ТФФ 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9  Юнайтед.Нордік 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10  Тебю 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11  Стокгольм Інт. 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12  Еребру Сиріан. 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13  Мутала 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14  Стоксунд 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15  Далькурд 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16  Сандвікенс ІФ 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Підвищення  
Перехідні Д2/Д3  
Перехідні Д3/Д4  
Вибуття  




 Календар:Найближчий ВесьПо місяцяхПо турах

101.04.2023Боденс БКГаммарбю Талланг ФФ
101.04.2023Далькурд ФФ УппсалаВасалунд
101.04.2023Еребру СиріанскаУмео ФК
101.04.2023МуталаСоллентуна
101.04.2023Стокгольм ІнтернаціоналеСільвія Норрчепінг
101.04.2023Стоксунд ДандерюдКарлстад
101.04.2023ТебюПітео
101.04.2023Юнайтед НордікСандвікенс ІФ

208.04.2023ВасалундБоденс БК
208.04.2023Гаммарбю Талланг ФФТебю
208.04.2023КарлстадЮнайтед Нордік
208.04.2023ПітеоСтоксунд Дандерюд
208.04.2023Сільвія НоррчепінгМутала
208.04.2023Сандвікенс ІФЕребру Сиріанска
208.04.2023СоллентунаСтокгольм Інтернаціонале
208.04.2023Умео ФКДалькурд ФФ Уппсала

315.04.2023ВасалундПітео
315.04.2023Далькурд ФФ УппсалаСоллентуна
315.04.2023Еребру СиріанскаГаммарбю Талланг ФФ
315.04.2023МуталаСандвікенс ІФ
315.04.2023Стокгольм ІнтернаціоналеКарлстад
315.04.2023Стоксунд ДандерюдБоденс БК
315.04.2023ТебюСільвія Норрчепінг
315.04.2023Юнайтед НордікУмео ФК

422.04.2023Боденс БКУмео ФК
422.04.2023Гаммарбю Талланг ФФСільвія Норрчепінг
422.04.2023Еребру СиріанскаДалькурд ФФ Уппсала
422.04.2023КарлстадТебю
422.04.2023МуталаСтоксунд Дандерюд
422.04.2023ПітеоЮнайтед Нордік
422.04.2023Сандвікенс ІФСтокгольм Інтернаціонале
422.04.2023СоллентунаВасалунд

529.04.2023ВасалундКарлстад
529.04.2023Гаммарбю Талланг ФФПітео
529.04.2023Далькурд ФФ УппсалаМутала
529.04.2023Сільвія НоррчепінгСоллентуна
529.04.2023Стокгольм ІнтернаціоналеБоденс БК
529.04.2023Стоксунд ДандерюдЮнайтед Нордік
529.04.2023ТебюЕребру Сиріанска
529.04.2023Умео ФКСандвікенс ІФ

606.05.2023Боденс БКЕребру Сиріанска
606.05.2023МуталаСтокгольм Інтернаціонале
606.05.2023ПітеоДалькурд ФФ Уппсала
606.05.2023Сандвікенс ІФВасалунд
606.05.2023СоллентунаКарлстад
606.05.2023Стоксунд ДандерюдГаммарбю Талланг ФФ
606.05.2023Умео ФКСільвія Норрчепінг
606.05.2023Юнайтед НордікТебю

713.05.2023Боденс БКСандвікенс ІФ
713.05.2023ВасалундСтоксунд Дандерюд
713.05.2023Гаммарбю Талланг ФФУмео ФК
713.05.2023Еребру СиріанскаПітео
713.05.2023КарлстадМутала
713.05.2023Сільвія НоррчепінгЮнайтед Нордік
713.05.2023Стокгольм ІнтернаціоналеДалькурд ФФ Уппсала
713.05.2023ТебюСоллентуна

817.05.2023ВасалундЮнайтед Нордік
817.05.2023Далькурд ФФ УппсалаСтоксунд Дандерюд
817.05.2023КарлстадГаммарбю Талланг ФФ
817.05.2023МуталаБоденс БК
817.05.2023ПітеоСтокгольм Інтернаціонале
817.05.2023Сільвія НоррчепінгЕребру Сиріанска
817.05.2023Сандвікенс ІФТебю
817.05.2023СоллентунаУмео ФК

920.05.2023Боденс БКСоллентуна
920.05.2023Гаммарбю Талланг ФФВасалунд
920.05.2023ПітеоМутала
920.05.2023Сандвікенс ІФСільвія Норрчепінг
920.05.2023Стоксунд ДандерюдЕребру Сиріанска
920.05.2023ТебюСтокгольм Інтернаціонале
920.05.2023Умео ФККарлстад
920.05.2023Юнайтед НордікДалькурд ФФ Уппсала

1027.05.2023Далькурд ФФ УппсалаСандвікенс ІФ
1027.05.2023Еребру СиріанскаВасалунд
1027.05.2023МуталаГаммарбю Талланг ФФ
1027.05.2023Сільвія НоррчепінгКарлстад
1027.05.2023СоллентунаПітео
1027.05.2023Стокгольм ІнтернаціоналеСтоксунд Дандерюд
1027.05.2023Умео ФКТебю
1027.05.2023Юнайтед НордікБоденс БК

1103.06.2023ВасалундМутала
1103.06.2023Гаммарбю Талланг ФФСтокгольм Інтернаціонале
1103.06.2023КарлстадЕребру Сиріанска
1103.06.2023Сільвія НоррчепінгДалькурд ФФ Уппсала
1103.06.2023Сандвікенс ІФПітео
1103.06.2023СоллентунаЮнайтед Нордік
1103.06.2023Стоксунд ДандерюдУмео ФК
1103.06.2023ТебюБоденс БК

1210.06.2023Боденс БККарлстад
1210.06.2023ВасалундУмео ФК
1210.06.2023Далькурд ФФ УппсалаГаммарбю Талланг ФФ
1210.06.2023Еребру СиріанскаСтокгольм Інтернаціонале
1210.06.2023ПітеоСільвія Норрчепінг
1210.06.2023Сандвікенс ІФСоллентуна
1210.06.2023Стоксунд ДандерюдТебю
1210.06.2023Юнайтед НордікМутала

1317.06.2023КарлстадСандвікенс ІФ
1317.06.2023МуталаЕребру Сиріанска
1317.06.2023Сільвія НоррчепінгБоденс БК
1317.06.2023СоллентунаСтоксунд Дандерюд
1317.06.2023Стокгольм ІнтернаціоналеВасалунд
1317.06.2023ТебюДалькурд ФФ Уппсала
1317.06.2023Умео ФКПітео
1317.06.2023Юнайтед НордікГаммарбю Талланг ФФ

1424.06.2023Боденс БКПітео
1424.06.2023ВасалундТебю
1424.06.2023Гаммарбю Талланг ФФСандвікенс ІФ
1424.06.2023Еребру СиріанскаСоллентуна
1424.06.2023КарлстадДалькурд ФФ Уппсала
1424.06.2023МуталаУмео ФК
1424.06.2023Стокгольм ІнтернаціоналеЮнайтед Нордік
1424.06.2023Стоксунд ДандерюдСільвія Норрчепінг

1529.07.2023Далькурд ФФ УппсалаБоденс БК
1529.07.2023ПітеоКарлстад
1529.07.2023Сільвія НоррчепінгВасалунд
1529.07.2023Сандвікенс ІФСтоксунд Дандерюд
1529.07.2023СоллентунаГаммарбю Талланг ФФ
1529.07.2023ТебюМутала
1529.07.2023Умео ФКСтокгольм Інтернаціонале
1529.07.2023Юнайтед НордікЕребру Сиріанска

1605.08.2023Боденс БКЮнайтед Нордік
1605.08.2023ВасалундГаммарбю Талланг ФФ
1605.08.2023Далькурд ФФ УппсалаУмео ФК
1605.08.2023Еребру СиріанскаМутала
1605.08.2023КарлстадСільвія Норрчепінг
1605.08.2023ПітеоСандвікенс ІФ
1605.08.2023Стокгольм ІнтернаціоналеТебю
1605.08.2023Стоксунд ДандерюдСоллентуна

1712.08.2023ВасалундДалькурд ФФ Уппсала
1712.08.2023Гаммарбю Талланг ФФКарлстад
1712.08.2023МуталаПітео
1712.08.2023Сільвія НоррчепінгСандвікенс ІФ
1712.08.2023СоллентунаЕребру Сиріанска
1712.08.2023ТебюСтоксунд Дандерюд
1712.08.2023Умео ФКБоденс БК
1712.08.2023Юнайтед НордікСтокгольм Інтернаціонале

1819.08.2023Гаммарбю Талланг ФФСоллентуна
1819.08.2023Далькурд ФФ УппсалаТебю
1819.08.2023Еребру СиріанскаСільвія Норрчепінг
1819.08.2023КарлстадВасалунд
1819.08.2023ПітеоБоденс БК
1819.08.2023Сандвікенс ІФЮнайтед Нордік
1819.08.2023Стокгольм ІнтернаціоналеУмео ФК
1819.08.2023Стоксунд ДандерюдМутала

1926.08.2023Боденс БКСтокгольм Інтернаціонале
1926.08.2023ВасалундСандвікенс ІФ
1926.08.2023Еребру СиріанскаКарлстад
1926.08.2023МуталаТебю
1926.08.2023ПітеоГаммарбю Талланг ФФ
1926.08.2023Сільвія НоррчепінгСтоксунд Дандерюд
1926.08.2023СоллентунаДалькурд ФФ Уппсала
1926.08.2023Умео ФКЮнайтед Нордік

2002.09.2023Боденс БКВасалунд
2002.09.2023Гаммарбю Талланг ФФЕребру Сиріанска
2002.09.2023Далькурд ФФ УппсалаСільвія Норрчепінг
2002.09.2023КарлстадПітео
2002.09.2023Стокгольм ІнтернаціоналеМутала
2002.09.2023Стоксунд ДандерюдСандвікенс ІФ
2002.09.2023ТебюУмео ФК
2002.09.2023Юнайтед НордікСоллентуна

2109.09.2023Гаммарбю Талланг ФФБоденс БК
2109.09.2023Далькурд ФФ УппсалаСтокгольм Інтернаціонале
2109.09.2023Еребру СиріанскаЮнайтед Нордік
2109.09.2023МуталаВасалунд
2109.09.2023ПітеоСоллентуна
2109.09.2023Сільвія НоррчепінгТебю
2109.09.2023Сандвікенс ІФКарлстад
2109.09.2023Умео ФКСтоксунд Дандерюд

2216.09.2023Боденс БКМутала
2216.09.2023ВасалундЕребру Сиріанска
2216.09.2023КарлстадУмео ФК
2216.09.2023СоллентунаСільвія Норрчепінг
2216.09.2023Стокгольм ІнтернаціоналеГаммарбю Талланг ФФ
2216.09.2023Стоксунд ДандерюдДалькурд ФФ Уппсала
2216.09.2023ТебюСандвікенс ІФ
2216.09.2023Юнайтед НордікПітео

2323.09.2023Гаммарбю Талланг ФФМутала
2323.09.2023Далькурд ФФ УппсалаЮнайтед Нордік
2323.09.2023Еребру СиріанскаСтоксунд Дандерюд
2323.09.2023КарлстадСоллентуна
2323.09.2023ПітеоТебю
2323.09.2023Сільвія НоррчепінгСтокгольм Інтернаціонале
2323.09.2023Сандвікенс ІФБоденс БК
2323.09.2023Умео ФКВасалунд

2430.09.2023Боденс БКДалькурд ФФ Уппсала
2430.09.2023МуталаСільвія Норрчепінг
2430.09.2023СоллентунаСандвікенс ІФ
2430.09.2023Стокгольм ІнтернаціоналеЕребру Сиріанска
2430.09.2023Стоксунд ДандерюдПітео
2430.09.2023ТебюКарлстад
2430.09.2023Умео ФКГаммарбю Талланг ФФ
2430.09.2023Юнайтед НордікВасалунд

2507.10.2023ВасалундСільвія Норрчепінг
2507.10.2023Гаммарбю Талланг ФФСтоксунд Дандерюд
2507.10.2023Еребру СиріанскаТебю
2507.10.2023КарлстадСтокгольм Інтернаціонале
2507.10.2023МуталаЮнайтед Нордік
2507.10.2023ПітеоУмео ФК
2507.10.2023Сандвікенс ІФДалькурд ФФ Уппсала
2507.10.2023СоллентунаБоденс БК

2614.10.2023Боденс БКСтоксунд Дандерюд
2614.10.2023Далькурд ФФ УппсалаЕребру Сиріанска
2614.10.2023Сільвія НоррчепінгПітео
2614.10.2023Сандвікенс ІФГаммарбю Талланг ФФ
2614.10.2023Стокгольм ІнтернаціоналеСоллентуна
2614.10.2023ТебюВасалунд
2614.10.2023Умео ФКМутала
2614.10.2023Юнайтед НордікКарлстад

2721.10.2023Гаммарбю Талланг ФФЮнайтед Нордік
2721.10.2023Еребру СиріанскаСандвікенс ІФ
2721.10.2023КарлстадБоденс БК
2721.10.2023МуталаДалькурд ФФ Уппсала
2721.10.2023ПітеоВасалунд
2721.10.2023Сільвія НоррчепінгУмео ФК
2721.10.2023СоллентунаТебю
2721.10.2023Стоксунд ДандерюдСтокгольм Інтернаціонале

2828.10.2023Боденс БКСільвія Норрчепінг
2828.10.2023ВасалундСоллентуна
2828.10.2023Далькурд ФФ УппсалаКарлстад
2828.10.2023Сандвікенс ІФМутала
2828.10.2023Стокгольм ІнтернаціоналеПітео
2828.10.2023ТебюГаммарбю Талланг ФФ
2828.10.2023Умео ФКЕребру Сиріанска
2828.10.2023Юнайтед НордікСтоксунд Дандерюд

2904.11.2023Далькурд ФФ УппсалаПітео
2904.11.2023Еребру СиріанскаБоденс БК
2904.11.2023МуталаКарлстад
2904.11.2023Сільвія НоррчепінгГаммарбю Талланг ФФ
2904.11.2023Стокгольм ІнтернаціоналеСандвікенс ІФ
2904.11.2023Стоксунд ДандерюдВасалунд
2904.11.2023ТебюЮнайтед Нордік
2904.11.2023Умео ФКСоллентуна

3011.11.2023Боденс БКТебю
3011.11.2023ВасалундСтокгольм Інтернаціонале
3011.11.2023Гаммарбю Талланг ФФДалькурд ФФ Уппсала
3011.11.2023КарлстадСтоксунд Дандерюд
3011.11.2023ПітеоЕребру Сиріанска
3011.11.2023Сандвікенс ІФУмео ФК
3011.11.2023СоллентунаМутала
3011.11.2023Юнайтед НордікСільвія Норрчепінг



..