allscores.club - Чемпіонат Румунії з футболу , Ліга.II 2022/2023, Перший етап
    
  Румунія        

  
Ліга.I
 Ліга.II
Перший етап
Кубок
Суперкубок



робіть прогнози на матчі англійської прем'єр-ліги




Чемпіонат Румунії з футболу , Ліга.II 2022/2023 >> Перший етап



 Результати:Останні УсеПо місяцяхПо турах

106.08.20221599 ШелимбэрБрашов1:0 (0:0)  
106.08.2022АСУ Поли ТимишоараУниря Констанца1:0 (1:0)  
106.08.2022Бузэу ФКРипенсия Тимишоара1:0 (0:0)  
106.08.2022Віторул Тиргу ЖіуДумбревіца0:1 (0:1)  
106.08.2022Конкордия КьяжнаСлатіна0:3 (0:1)  
106.08.2022Оцелул ГалацПолитехника Яссы 20100:0 (0:0)  
106.08.2022Униря ДежКсиксзереда Меркуря-Чук2:1 (0:0)  
105.08.2022Униря СлобозияМинаур Байя-Маре3:0 (2:0)  
104.08.2022Прогресул СпартакДинамо Бухарест0:1 (0:1)  




 Таблиця: загальнавдомаНа виїздіРозширенаСтатистика
 Командаивнп м ро форма 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1  Слатіна 1 1 0 0 30 +3 3 в 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1
2  Слобозия 1 1 0 0 30 +3 3 в 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1
3  Униря Деж 1 1 0 0 21 +1 3 в 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1
4  1599 Шелимбэр 1 1 0 0 10 +1 3 в 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
5  АСУ Поли 1 1 0 0 10 +1 3 в 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
6  Бузэу 1 1 0 0 10 +1 3 в 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
7  Думбревіца 1 1 0 0 10 +1 3 в 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
8  Динамо.Бх 1 1 0 0 10 +1 3 в 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
9  Поли.Яссы 1 0 1 0 00  0 1 н 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
10  Оцелул 1 0 1 0 00  0 1 н 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
11  СКА Стяуа 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12  Металоглобус 0 0 0 0 00  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13  Ксиксзереда 1 0 0 1 12 -1 0 п 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1
14  Рипенсия 1 0 0 1 01 -1 0 п 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
15  Ун. Констанца 1 0 0 1 01 -1 0 п 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
16  Брашов 1 0 0 1 01 -1 0 п 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
17  Прог.Спартак 1 0 0 1 01 -1 0 п 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
18  Віторул.ТЖ 1 0 0 1 01 -1 0 п 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
19  Байя-Маре 1 0 0 1 03 -3 0 п 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1
20  Конкордия 1 0 0 1 03 -3 0 п 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1
Верхній плей-офф  
Нижній плей-офф  




 Календар:Найближчий ВесьПо місяцяхПо турах

109.08.2022СКА Стяуа БухарестМеталоглобус Бухарест

213.08.20221599 ШелимбэрАСУ Поли Тимишоара
213.08.2022БрашовМинаур Байя-Маре
213.08.2022Динамо БухарестОцелул Галац
213.08.2022ДумбревіцаУниря Деж
213.08.2022Ксиксзереда Меркуря-ЧукКонкордия Кьяжна
213.08.2022Металоглобус БухарестБузэу ФК
213.08.2022Политехника Яссы 2010Віторул Тиргу Жіу
213.08.2022Рипенсия ТимишоараУниря Слобозия
213.08.2022СлатінаСКА Стяуа Бухарест
213.08.2022Униря КонстанцаПрогресул Спартак

320.08.2022АСУ Поли ТимишоараБрашов
320.08.2022Бузэу ФКСлатіна
320.08.2022Віторул Тиргу ЖіуДинамо Бухарест
320.08.2022Конкордия КьяжнаДумбревіца
320.08.2022Минаур Байя-МареРипенсия Тимишоара
320.08.2022Оцелул ГалацУниря Констанца
320.08.2022Прогресул Спартак1599 Шелимбэр
320.08.2022СКА Стяуа БухарестКсиксзереда Меркуря-Чук
320.08.2022Униря ДежПолитехника Яссы 2010
320.08.2022Униря СлобозияМеталоглобус Бухарест

427.08.20221599 ШелимбэрОцелул Галац
427.08.2022АСУ Поли ТимишоараПрогресул Спартак
427.08.2022БрашовРипенсия Тимишоара
427.08.2022Динамо БухарестУниря Деж
427.08.2022ДумбревіцаСКА Стяуа Бухарест
427.08.2022Ксиксзереда Меркуря-ЧукБузэу ФК
427.08.2022Металоглобус БухарестМинаур Байя-Маре
427.08.2022Политехника Яссы 2010Конкордия Кьяжна
427.08.2022СлатінаУниря Слобозия
427.08.2022Униря КонстанцаВіторул Тиргу Жіу

503.09.2022Бузэу ФКДумбревіца
503.09.2022Віторул Тиргу Жіу1599 Шелимбэр
503.09.2022Конкордия КьяжнаДинамо Бухарест
503.09.2022Минаур Байя-МареСлатіна
503.09.2022Оцелул ГалацАСУ Поли Тимишоара
503.09.2022Прогресул СпартакБрашов
503.09.2022Рипенсия ТимишоараМеталоглобус Бухарест
503.09.2022СКА Стяуа БухарестПолитехника Яссы 2010
503.09.2022Униря ДежУниря Констанца
503.09.2022Униря СлобозияКсиксзереда Меркуря-Чук

610.09.20221599 ШелимбэрУниря Деж
610.09.2022АСУ Поли ТимишоараВіторул Тиргу Жіу
610.09.2022БрашовМеталоглобус Бухарест
610.09.2022Динамо БухарестСКА Стяуа Бухарест
610.09.2022ДумбревіцаУниря Слобозия
610.09.2022Ксиксзереда Меркуря-ЧукМинаур Байя-Маре
610.09.2022Политехника Яссы 2010Бузэу ФК
610.09.2022Прогресул СпартакОцелул Галац
610.09.2022СлатінаРипенсия Тимишоара
610.09.2022Униря КонстанцаКонкордия Кьяжна

717.09.2022Бузэу ФКДинамо Бухарест
717.09.2022Віторул Тиргу ЖіуПрогресул Спартак
717.09.2022Конкордия Кьяжна1599 Шелимбэр
717.09.2022Металоглобус БухарестСлатіна
717.09.2022Минаур Байя-МареДумбревіца
717.09.2022Оцелул ГалацБрашов
717.09.2022Рипенсия ТимишоараКсиксзереда Меркуря-Чук
717.09.2022СКА Стяуа БухарестУниря Констанца
717.09.2022Униря ДежАСУ Поли Тимишоара
717.09.2022Униря СлобозияПолитехника Яссы 2010

801.10.20221599 ШелимбэрСКА Стяуа Бухарест
801.10.2022АСУ Поли ТимишоараКонкордия Кьяжна
801.10.2022БрашовСлатіна
801.10.2022Динамо БухарестУниря Слобозия
801.10.2022ДумбревіцаРипенсия Тимишоара
801.10.2022Ксиксзереда Меркуря-ЧукМеталоглобус Бухарест
801.10.2022Оцелул ГалацВіторул Тиргу Жіу
801.10.2022Политехника Яссы 2010Минаур Байя-Маре
801.10.2022Прогресул СпартакУниря Деж
801.10.2022Униря КонстанцаБузэу ФК

908.10.2022Бузэу ФК1599 Шелимбэр
908.10.2022Віторул Тиргу ЖіуБрашов
908.10.2022Конкордия КьяжнаПрогресул Спартак
908.10.2022Металоглобус БухарестДумбревіца
908.10.2022Минаур Байя-МареДинамо Бухарест
908.10.2022Рипенсия ТимишоараПолитехника Яссы 2010
908.10.2022СКА Стяуа БухарестАСУ Поли Тимишоара
908.10.2022СлатінаКсиксзереда Меркуря-Чук
908.10.2022Униря ДежОцелул Галац
908.10.2022Униря СлобозияУниря Констанца

1015.10.20221599 ШелимбэрУниря Слобозия
1015.10.2022АСУ Поли ТимишоараБузэу ФК
1015.10.2022БрашовКсиксзереда Меркуря-Чук
1015.10.2022Віторул Тиргу ЖіуУниря Деж
1015.10.2022Динамо БухарестРипенсия Тимишоара
1015.10.2022ДумбревіцаСлатіна
1015.10.2022Оцелул ГалацКонкордия Кьяжна
1015.10.2022Политехника Яссы 2010Металоглобус Бухарест
1015.10.2022Прогресул СпартакСКА Стяуа Бухарест
1015.10.2022Униря КонстанцаМинаур Байя-Маре

1122.10.2022Бузэу ФКПрогресул Спартак
1122.10.2022Конкордия КьяжнаВіторул Тиргу Жіу
1122.10.2022Ксиксзереда Меркуря-ЧукДумбревіца
1122.10.2022Металоглобус БухарестДинамо Бухарест
1122.10.2022Минаур Байя-Маре1599 Шелимбэр
1122.10.2022Рипенсия ТимишоараУниря Констанца
1122.10.2022СКА Стяуа БухарестОцелул Галац
1122.10.2022СлатінаПолитехника Яссы 2010
1122.10.2022Униря ДежБрашов
1122.10.2022Униря СлобозияАСУ Поли Тимишоара

1229.10.20221599 ШелимбэрРипенсия Тимишоара
1229.10.2022АСУ Поли ТимишоараМинаур Байя-Маре
1229.10.2022БрашовДумбревіца
1229.10.2022Віторул Тиргу ЖіуСКА Стяуа Бухарест
1229.10.2022Динамо БухарестСлатіна
1229.10.2022Оцелул ГалацБузэу ФК
1229.10.2022Политехника Яссы 2010Ксиксзереда Меркуря-Чук
1229.10.2022Прогресул СпартакУниря Слобозия
1229.10.2022Униря ДежКонкордия Кьяжна
1229.10.2022Униря КонстанцаМеталоглобус Бухарест

1305.11.2022Бузэу ФКВіторул Тиргу Жіу
1305.11.2022ДумбревіцаПолитехника Яссы 2010
1305.11.2022Конкордия КьяжнаБрашов
1305.11.2022Ксиксзереда Меркуря-ЧукДинамо Бухарест
1305.11.2022Металоглобус Бухарест1599 Шелимбэр
1305.11.2022Минаур Байя-МареПрогресул Спартак
1305.11.2022Рипенсия ТимишоараАСУ Поли Тимишоара
1305.11.2022СКА Стяуа БухарестУниря Деж
1305.11.2022СлатінаУниря Констанца
1305.11.2022Униря СлобозияОцелул Галац

1412.11.20221599 ШелимбэрСлатіна
1412.11.2022АСУ Поли ТимишоараМеталоглобус Бухарест
1412.11.2022БрашовПолитехника Яссы 2010
1412.11.2022Віторул Тиргу ЖіуУниря Слобозия
1412.11.2022Динамо БухарестДумбревіца
1412.11.2022Конкордия КьяжнаСКА Стяуа Бухарест
1412.11.2022Оцелул ГалацМинаур Байя-Маре
1412.11.2022Прогресул СпартакРипенсия Тимишоара
1412.11.2022Униря ДежБузэу ФК
1412.11.2022Униря КонстанцаКсиксзереда Меркуря-Чук

1526.11.2022Бузэу ФККонкордия Кьяжна
1526.11.2022ДумбревіцаУниря Констанца
1526.11.2022Ксиксзереда Меркуря-Чук1599 Шелимбэр
1526.11.2022Металоглобус БухарестПрогресул Спартак
1526.11.2022Минаур Байя-МареВіторул Тиргу Жіу
1526.11.2022Политехника Яссы 2010Динамо Бухарест
1526.11.2022Рипенсия ТимишоараОцелул Галац
1526.11.2022СКА Стяуа БухарестБрашов
1526.11.2022СлатінаАСУ Поли Тимишоара
1526.11.2022Униря СлобозияУниря Деж

1603.12.20221599 ШелимбэрДумбревіца
1603.12.2022АСУ Поли ТимишоараКсиксзереда Меркуря-Чук
1603.12.2022БрашовДинамо Бухарест
1603.12.2022Віторул Тиргу ЖіуРипенсия Тимишоара
1603.12.2022Конкордия КьяжнаУниря Слобозия
1603.12.2022Оцелул ГалацМеталоглобус Бухарест
1603.12.2022Прогресул СпартакСлатіна
1603.12.2022СКА Стяуа БухарестБузэу ФК
1603.12.2022Униря ДежМинаур Байя-Маре
1603.12.2022Униря КонстанцаПолитехника Яссы 2010

1725.02.2023Бузэу ФКБрашов
1725.02.2023Динамо БухарестУниря Констанца
1725.02.2023ДумбревіцаАСУ Поли Тимишоара
1725.02.2023Ксиксзереда Меркуря-ЧукПрогресул Спартак
1725.02.2023Металоглобус БухарестВіторул Тиргу Жіу
1725.02.2023Минаур Байя-МареКонкордия Кьяжна
1725.02.2023Политехника Яссы 20101599 Шелимбэр
1725.02.2023Рипенсия ТимишоараУниря Деж
1725.02.2023СлатінаОцелул Галац
1725.02.2023Униря СлобозияСКА Стяуа Бухарест

1804.03.20231599 ШелимбэрДинамо Бухарест
1804.03.2023АСУ Поли ТимишоараПолитехника Яссы 2010
1804.03.2023БрашовУниря Констанца
1804.03.2023Бузэу ФКУниря Слобозия
1804.03.2023Віторул Тиргу ЖіуСлатіна
1804.03.2023Конкордия КьяжнаРипенсия Тимишоара
1804.03.2023Оцелул ГалацКсиксзереда Меркуря-Чук
1804.03.2023Прогресул СпартакДумбревіца
1804.03.2023СКА Стяуа БухарестМинаур Байя-Маре
1804.03.2023Униря ДежМеталоглобус Бухарест

1911.03.2023Динамо БухарестАСУ Поли Тимишоара
1911.03.2023ДумбревіцаОцелул Галац
1911.03.2023Ксиксзереда Меркуря-ЧукВіторул Тиргу Жіу
1911.03.2023Металоглобус БухарестКонкордия Кьяжна
1911.03.2023Минаур Байя-МареБузэу ФК
1911.03.2023Политехника Яссы 2010Прогресул Спартак
1911.03.2023Рипенсия ТимишоараСКА Стяуа Бухарест
1911.03.2023СлатінаУниря Деж
1911.03.2023Униря Констанца1599 Шелимбэр
1911.03.2023Униря СлобозияБрашов



..