allscores.club - Чемпіонат Словаччини з футболу , 2.ліга 2022/2023, Регулярний сезон
    
  Словаччина        

  
Суперліга
 2.ліга
Регулярний сезон
Кубок
Суперкубок



робіть прогнози на матчі англійської прем'єр-ліги




Чемпіонат Словаччини з футболу , 2.ліга 2022/2023 >> Регулярний сезон



 Результати:Останні УсеПо місяцяхПо турах

407.08.2022Петржалка ФКПоважска-Бистрица2:1 (0:1)  
407.08.2022ШаморинТатран Прешов3:0 (1:0)  
406.08.2022ГуменнеПохроние2:1 (1:0)  
406.08.2022ДубницаСлован-2 Братислава3:0 (0:0)  
406.08.2022Жиліна 2Рача8:3 (2:2)  
406.08.2022Кошиці ФККомарно0:0 (0:0)  
406.08.2022Пухов МШКДольний Кубін3:1 (2:0)  
406.08.2022Славой ТребишовСпартак Миява1:1 (0:1)  

331.07.2022ГуменнеТатран Прешов0:3 (0:0)  
331.07.2022Дольний КубінКомарно1:2 (1:0)  
331.07.2022РачаПетржалка ФК2:1 (2:0)  
331.07.2022Слован-2 БратиславаСлавой Требишов2:1 (1:0)  
330.07.2022Поважска-БистрицаШаморин2:3 (2:1)  
330.07.2022Пухов МШКДубница1:2 (1:1)  
330.07.2022Спартак МияваЖиліна 22:0 (2:0)  
329.07.2022ПохрониеКошиці ФК0:1 (0:1)  

224.07.2022Жиліна 2Слован-2 Братислава1:2 (0:1)  
224.07.2022ШаморинРача3:1 (1:0)  
223.07.2022ГуменнеПоважска-Бистрица2:1 (0:1)  
223.07.2022ДубницаДольний Кубін3:0 (2:0)  
223.07.2022Кошиці ФКТатран Прешов2:1 (0:1)  
223.07.2022Славой ТребишовПухов МШК0:0 (0:0)  
222.07.2022КомарноПохроние1:1 (1:1)  
222.07.2022Спартак МияваПетржалка ФК1:1 (0:1)  

117.07.2022Дольний КубінПохроние1:2 (0:1)  
117.07.2022РачаГуменне2:0 (0:0)  
117.07.2022Слован-2 БратиславаПетржалка ФК2:1 (1:0)  
116.07.2022ДубницаСлавой Требишов0:1 (0:1)  
116.07.2022КомарноТатран Прешов3:0 (2:0)  
116.07.2022Поважска-БистрицаКошиці ФК3:1 (2:0)  
115.07.2022Пухов МШКЖиліна 22:1 (0:1)  
115.07.2022Спартак МияваШаморин1:0 (0:0)  




 Таблиця: загальнавдомаНа виїздіРозширенаСтатистика
 Командаивнп м ро форма 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1  Дубница 4 3 0 1 82 +6 9 в в в п 4 0 3 1 3 1 0 4 0 4 0 4
2  Шаморин 4 3 0 1 94 +5 9 в в в п 4 0 3 1 3 1 2 2 1 3 0 4
3  Слован Бр. 2 4 3 0 1 66  0 9 п в в в 4 0 4 0 4 0 0 4 0 4 0 4
4  Комарно 4 2 2 0 62 +4 8 н в н в 3 1 3 1 2 2 0 4 0 4 0 4
5  Миява 4 2 2 0 52 +3 8 н в н в 4 0 3 1 0 4 0 4 0 4 0 4
6  Пухов 4 2 1 1 64 +2 7 в п н в 3 1 3 1 3 1 1 3 0 4 0 4
7  Кошиці 4 2 1 1 44  0 7 н в в п 3 1 2 2 2 2 1 3 0 4 0 4
8  Гуменне 4 2 0 2 47 -3 6 в п в п 4 0 4 0 3 1 0 4 0 4 0 4
9  Рача 4 2 0 2 812 -4 6 п в п в 4 0 4 0 3 1 2 2 1 3 1 3
10  Требишов 4 1 2 1 33  0 5 н п н в 3 1 2 2 1 3 0 4 0 4 0 4
11  Петржалка 4 1 1 2 56 -1 4 в п н п 4 0 4 0 3 1 0 4 0 4 0 4
12  Похроние 4 1 1 2 45 -1 4 п п н в 4 0 3 1 2 2 0 4 0 4 0 4
13  Жиліна.2 4 1 0 3 109 +1 3 в п п п 4 0 4 0 3 1 1 3 1 3 1 3
14  Поважска Б. 4 1 0 3 78 -1 3 п п п в 4 0 4 0 4 0 2 2 1 3 0 4
15  Татран.Прешов 4 1 0 3 48 -4 3 п в п п 4 0 4 0 4 0 0 4 0 4 0 4
16  Д.Кубин 4 0 0 4 310 -7 0 п п п п 4 0 4 0 4 0 1 3 0 4 0 4




 Календар:Найближчий ВесьПо місяцяхПо турах

512.08.2022Поважска-БистрицаЖиліна 2
512.08.2022ПохрониеШаморин
512.08.2022Спартак МияваДубница
513.08.2022КомарноГуменне
513.08.2022Татран ПрешовПетржалка ФК
514.08.2022Дольний КубінКошиці ФК
514.08.2022РачаСлавой Требишов
514.08.2022Слован-2 БратиславаПухов МШК

619.08.2022Слован-2 БратиславаДольний Кубін
620.08.2022ГуменнеКошиці ФК
620.08.2022ДубницаРача
620.08.2022Пухов МШКСпартак Миява
620.08.2022Славой ТребишовПоважска-Бистрица
621.08.2022Жиліна 2Татран Прешов
621.08.2022Петржалка ФКПохроние
621.08.2022ШаморинКомарно

726.08.2022ПохрониеЖиліна 2
726.08.2022Спартак МияваСлован-2 Братислава
727.08.2022КомарноПетржалка ФК
727.08.2022Кошиці ФКШаморин
727.08.2022Поважска-БистрицаДубница
727.08.2022Татран ПрешовСлавой Требишов
728.08.2022Дольний КубінГуменне
728.08.2022РачаПухов МШК

802.09.2022Спартак МияваДольний Кубін
803.09.2022ДубницаТатран Прешов
803.09.2022Пухов МШКПоважска-Бистрица
803.09.2022Славой ТребишовПохроние
804.09.2022Жиліна 2Комарно
804.09.2022Петржалка ФККошиці ФК
804.09.2022Слован-2 БратиславаРача
804.09.2022ШаморинГуменне

909.09.2022ПохрониеДубница
910.09.2022ГуменнеПетржалка ФК
910.09.2022КомарноСлавой Требишов
910.09.2022Кошиці ФКЖиліна 2
910.09.2022Поважска-БистрицаСлован-2 Братислава
910.09.2022Татран ПрешовПухов МШК
911.09.2022Дольний КубінШаморин
911.09.2022РачаСпартак Миява

1016.09.2022Спартак МияваПоважска-Бистрица
1017.09.2022ДубницаКомарно
1017.09.2022Пухов МШКПохроние
1017.09.2022Славой ТребишовКошиці ФК
1018.09.2022Жиліна 2Гуменне
1018.09.2022Петржалка ФКШаморин
1018.09.2022РачаДольний Кубін
1018.09.2022Слован-2 БратиславаТатран Прешов

1130.09.2022ПохрониеСлован-2 Братислава
1101.10.2022ГуменнеСлавой Требишов
1101.10.2022КомарноПухов МШК
1101.10.2022Кошиці ФКДубница
1101.10.2022Поважска-БистрицаРача
1101.10.2022Татран ПрешовСпартак Миява
1102.10.2022Дольний КубінПетржалка ФК
1102.10.2022ШаморинЖиліна 2

1207.10.2022Спартак МияваПохроние
1208.10.2022ДубницаГуменне
1208.10.2022Поважска-БистрицаДольний Кубін
1208.10.2022Пухов МШККошиці ФК
1208.10.2022Славой ТребишовШаморин
1209.10.2022Жиліна 2Петржалка ФК
1209.10.2022РачаТатран Прешов
1209.10.2022Слован-2 БратиславаКомарно

1314.10.2022ПохрониеРача
1315.10.2022ГуменнеПухов МШК
1315.10.2022КомарноСпартак Миява
1315.10.2022Кошиці ФКСлован-2 Братислава
1315.10.2022Татран ПрешовПоважска-Бистрица
1316.10.2022Дольний КубінЖиліна 2
1316.10.2022Петржалка ФКСлавой Требишов
1316.10.2022ШаморинДубница

1421.10.2022Спартак МияваКошиці ФК
1422.10.2022ДубницаПетржалка ФК
1422.10.2022Поважска-БистрицаПохроние
1422.10.2022Пухов МШКШаморин
1422.10.2022Славой ТребишовЖиліна 2
1422.10.2022Татран ПрешовДольний Кубін
1423.10.2022РачаКомарно
1423.10.2022Слован-2 БратиславаГуменне

1528.10.2022ПохрониеТатран Прешов
1529.10.2022ГуменнеСпартак Миява
1529.10.2022КомарноПоважска-Бистрица
1529.10.2022Кошиці ФКРача
1530.10.2022Дольний КубінСлавой Требишов
1530.10.2022Жиліна 2Дубница
1530.10.2022Петржалка ФКПухов МШК
1530.10.2022ШаморинСлован-2 Братислава

1604.11.2022ПохрониеДольний Кубін
1605.11.2022ГуменнеРача
1605.11.2022Кошиці ФКПоважска-Бистрица
1605.11.2022Славой ТребишовДубница
1605.11.2022Татран ПрешовКомарно
1606.11.2022Жиліна 2Пухов МШК
1606.11.2022Петржалка ФКСлован-2 Братислава
1606.11.2022ШаморинСпартак Миява

1711.11.2022ПохрониеКомарно
1712.11.2022Петржалка ФКСпартак Миява
1712.11.2022Поважска-БистрицаГуменне
1712.11.2022Пухов МШКСлавой Требишов
1712.11.2022Татран ПрешовКошиці ФК
1713.11.2022Дольний КубінДубница
1713.11.2022РачаШаморин
1713.11.2022Слован-2 БратиславаЖиліна 2

1825.02.2023ДубницаПухов МШК
1825.02.2023КомарноДольний Кубін
1825.02.2023Кошиці ФКПохроние
1825.02.2023Славой ТребишовСлован-2 Братислава
1825.02.2023Татран ПрешовГуменне
1826.02.2023Жиліна 2Спартак Миява
1826.02.2023Петржалка ФКРача
1826.02.2023ШаморинПоважска-Бистрица

1903.03.2023ПохрониеГуменне
1904.03.2023КомарноКошиці ФК
1904.03.2023Поважска-БистрицаПетржалка ФК
1904.03.2023Спартак МияваСлавой Требишов
1904.03.2023Татран ПрешовШаморин
1905.03.2023Дольний КубінПухов МШК
1905.03.2023РачаЖиліна 2
1905.03.2023Слован-2 БратиславаДубница

2011.03.2023ГуменнеКомарно
2011.03.2023ДубницаСпартак Миява
2011.03.2023Кошиці ФКДольний Кубін
2011.03.2023Пухов МШКСлован-2 Братислава
2011.03.2023Славой ТребишовРача
2012.03.2023Жиліна 2Поважска-Бистрица
2012.03.2023Петржалка ФКТатран Прешов
2012.03.2023ШаморинПохроние

2117.03.2023ПохрониеПетржалка ФК
2118.03.2023КомарноШаморин
2118.03.2023Кошиці ФКГуменне
2118.03.2023Поважска-БистрицаСлавой Требишов
2118.03.2023Спартак МияваПухов МШК
2118.03.2023Татран ПрешовЖиліна 2
2119.03.2023Дольний КубінСлован-2 Братислава
2119.03.2023РачаДубница

2225.03.2023ГуменнеДольний Кубін
2225.03.2023ДубницаПоважска-Бистрица
2225.03.2023Пухов МШКРача
2225.03.2023Славой ТребишовТатран Прешов
2226.03.2023Жиліна 2Похроние
2226.03.2023Петржалка ФККомарно
2226.03.2023Слован-2 БратиславаСпартак Миява
2226.03.2023ШаморинКошиці ФК

2331.03.2023ПохрониеСлавой Требишов
2301.04.2023ГуменнеШаморин
2301.04.2023Дольний КубінСпартак Миява
2301.04.2023КомарноЖиліна 2
2301.04.2023Кошиці ФКПетржалка ФК
2301.04.2023Поважска-БистрицаПухов МШК
2301.04.2023Татран ПрешовДубница
2302.04.2023РачаСлован-2 Братислава

2408.04.2023ДубницаПохроние
2408.04.2023Пухов МШКТатран Прешов
2408.04.2023Славой ТребишовКомарно
2408.04.2023Спартак МияваРача
2409.04.2023Жиліна 2Кошиці ФК
2409.04.2023Петржалка ФКГуменне
2409.04.2023Слован-2 БратиславаПоважска-Бистрица
2409.04.2023ШаморинДольний Кубін

2514.04.2023ПохрониеПухов МШК
2515.04.2023ГуменнеЖиліна 2
2515.04.2023КомарноДубница
2515.04.2023Кошиці ФКСлавой Требишов
2515.04.2023Поважска-БистрицаСпартак Миява
2515.04.2023Татран ПрешовСлован-2 Братислава
2516.04.2023Дольний КубінРача
2516.04.2023ШаморинПетржалка ФК

2622.04.2023ДубницаКошиці ФК
2622.04.2023Пухов МШККомарно
2622.04.2023Славой ТребишовГуменне
2622.04.2023Спартак МияваТатран Прешов
2623.04.2023Жиліна 2Шаморин
2623.04.2023Петржалка ФКДольний Кубін
2623.04.2023РачаПоважска-Бистрица
2623.04.2023Слован-2 БратиславаПохроние

2728.04.2023ПохрониеСпартак Миява
2729.04.2023ГуменнеДубница
2729.04.2023КомарноСлован-2 Братислава
2729.04.2023Кошиці ФКПухов МШК
2729.04.2023Татран ПрешовРача
2730.04.2023Дольний КубінПоважска-Бистрица
2730.04.2023Петржалка ФКЖиліна 2
2730.04.2023ШаморинСлавой Требишов

2806.05.2023ДубницаШаморин
2806.05.2023Поважска-БистрицаТатран Прешов
2806.05.2023Пухов МШКГуменне
2806.05.2023Славой ТребишовПетржалка ФК
2806.05.2023Спартак МияваКомарно
2807.05.2023Жиліна 2Дольний Кубін
2807.05.2023РачаПохроние
2807.05.2023Слован-2 БратиславаКошиці ФК

2912.05.2023ГуменнеСлован-2 Братислава
2912.05.2023Дольний КубінТатран Прешов
2912.05.2023Жиліна 2Славой Требишов
2912.05.2023КомарноРача
2912.05.2023Кошиці ФКСпартак Миява
2912.05.2023Петржалка ФКДубница
2912.05.2023ПохрониеПоважска-Бистрица
2912.05.2023ШаморинПухов МШК

3019.05.2023ДубницаЖиліна 2
3019.05.2023Поважска-БистрицаКомарно
3019.05.2023Пухов МШКПетржалка ФК
3019.05.2023РачаКошиці ФК
3019.05.2023Славой ТребишовДольний Кубін
3019.05.2023Слован-2 БратиславаШаморин
3019.05.2023Спартак МияваГуменне
3019.05.2023Татран ПрешовПохроние



..